Wpis z mikrobloga

Wszystkie wykopki piszą: "Beka z was wykopki, że myślicie, że będzie III WŚ". Oj wykopki. Wykopek wykopkowi wykopkiem.
#iran
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ricorodriguez: W zasadzie samym iranem się nie przejmuję ale obserwuję całkiem inne ciekawe zjawisko. Garstka wykopków mówi, że będzie wojna, ale wbijasz na tag #iran i widzisz jak każdy wykopek pisze "Oj wykopki, wojny nie będzie, bo ", i każdy wykopek śmieje się z wykopków uznając, że dokonał objawienia XD I tak jest prawie zawsze, 16 osób coś napisze a potem 374 robi objawienie "Oj wykopki, przecież to
  • Odpowiedz
@neat8ta1o: Skoro ktoś koniecznie musi dodawać sobie otuchy w życiu tego typu zagraniami - trudno. Wolność słowa ma swoje wady, w końcu jak sama nazwa wskazuje jest to wybór. Może być każdy możliwy. I zły, dobry, średni czy jeszcze inny. Do tego dodaj szarańczę bezwzględnie beznamiętnych trolli specjalistów - otrzymujesz obraz forum z dość sporą dysfunkcją. Niemniej da się przeprowadzić rozsądną konwersację, wielokrotnie użytkownicy (przynajmniej wobec mnie) udowadniali, że jak
  • Odpowiedz
@ricorodriguez: Nie mogę zaprzeczyć, że jest tu masa świetnych osób, jedynie nabijam się z generalizowania typu "Wykopki to, wykopki tamto", czasami nawet pojawia się to w najbardziej plusowanych komentarzach więc czasami można odnieść wrażenie, że większość wykopków naśmiewa się z wykopków uznając tą mniejszość za większość którą stanowią.. oni sami :D Ogólnie trolle mi nie przeszkadzają, bardziej poprawiają humor niektórymi wpisami i pisanymi historiami, dzięki temu, że jest mix różnych
  • Odpowiedz