Wpis z mikrobloga

#suchodolski
#kononowicz

Przydałoby się zorganizować akcję wygaszania Strusia. Pięknie idą unsuby boże, ale to wciąż mało.
Struś jest ciągle na czasie bo jest w temacie uniwersum, bo kłóci się z Kononem.
Po pierwsze to nie oglądać jego filmików bez włączonego adblocka, żeby nie zarabiał na reklamach.
Po drugie najlepiej byłoby oglądać(jak już musicie) te jego filmiki, z jakiegoś innego źródła, na które ktoś by to wrzucał, aby nie nabijać mu wyświetleń.
No i jeśli już rozwiąże swoje sprawy z Kononem, to ani Konon, ani Mexicano nie powinni się do niego odnosić aby poprostu jego temat umarł śmiercią naturalną, bo kogo interesuje "pszne jedzenie"? #patostreamy
  • 9
@GadajacyOdbyt: Bez tematu Szkolnej 17 w majorowskich gniotach ten przestanie istnieć. By tak się stało, ja dodałbym jeszcze jeden punkt do tej listy - przydałby się jakiś nowy współlokator na Szkolnej - dzięki temu Gruby szybko zapomniałby o majorze, tak samo jak wtedy, gdy major przestał na chwilę dla niego istnieć, gdy skumał się z Łosiem i razem wszędzie jeździli.
@Zagmadfany2:
Właśnie, że nie. To moje pierwsze konto na wykopie, wcześniej tylko oglądałem filmiki ze szkolnej, a po czasie wszedłem na wykop i zacząłem czytać - bo wykop stał się sławny po tym jak Konon przydusił latexa pytając czy jest z wykopu. Wkońcu się tak wciągnąłem w to bagno, że postanowiłem założyć konto.
Owszem jest też ktoś o podobnym nicku ale to nie ja.
Szkolna wciąga jak bagno.