Wpis z mikrobloga

@Kresowiec bardziej regularnie gramy plażówkę na Trzech Stawach, co tydzień lub dwa. Poprzedniej zimy graliśmy kilka czy kilkanaście razy w tym hotelu Trojak, tylko przy płatnej hali musi być chociaż te 10 pewnych osób
@Trique rozliczymy się na miejscu, ewentualnie podeślę numer konta. Rezerwować jak najbardziej, już w tej chwili mamy 6 osób plus dwie wahające, może jeszcze kogoś dokoptujemy spoza wykopu, więc myślę, że spokojnie uzbiera się chociaż te 10 do gry 5v5
@busz_menka, @ZaczynamOdNowa, @Mephistoph, @neo_1995, @Trique, @WhoYou, @Jormungand
Ja jeszcze pragnę zauważyć, że to jest następna niedziela 19.01, co prawda jest to jasno zaznaczone we wpisie, ale już co najmniej dwie osoby nie ogarnęły - NIE BĘDĘ POKAZYWAŁ PALCEM xd - że tym razem hala zarezerwowana z takim wyprzedzeniem. Mam nadzieję, że nikt nie wybiera się w najbliższy weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Herlak ty będziesz na sto pro? Jak tak to plusuj zwyczajowo pierwszy komentarz i jak coś to nie organizuj nikogo, bo wygląda, że będzie już co najmniej 10 osób plus prawdopodobnie jeszcze inni stali gracze, więc raczej mamy full