Wpis z mikrobloga

Chcę wysłać używany telewizor i zamierzam go spakować do pudła po innym, większym. Oczywiście opakuje go w styropian i folię bąbelkową. Na stronie #dpd wycenili mi na 36zł i moje pytanie, czy powinienem zaznaczyć jakąś dodatkową opcję, czy napisać w uwagach że to TV, żeby nie rzucali tym?
#kurier #kurierzy
JacekBalcerzak - Chcę wysłać używany telewizor i zamierzam go spakować do pudła po in...

źródło: comment_1ZM1Vasox4NcgG20vsgkAd5ATEAOw8OB.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JacekBalcerzak: jeśli nie wykupisz usługi "ostrożnie/szkło" czy jakiegoś odpowiednika tego "lepszego" traktowania to możesz sobie pisać po kartonie co chcesz, nawet że w środku jest tafla 1mm szkła, albo stado chomików. W razie uszkodzenia zawartości nie masz podstawy do reklamacji, że paczka nie była ostrożniej transportowana.
  • Odpowiedz
@JacekBalcerzak: @kapuczina_corki_somsiada: nikt tam nie zwraca uwagi czy jest naklejone uwaga fragile/szkło czy góra/dół. Sam każdą przesyłkę traktuję tak samo. Po tym jak kiedyś na książkach dostrzegłem naklejone "fragile" to też przestałem zwracać na to uwagę. Ale jak będzie to jechało w opakowaniu po telewizorze to raczej się trzeba spodziewać, że w środku jest telewizor :) I się traktuje to tak, jak podpowiada zdrowy rozsądek.
Rada: nie oszczędzaj
  • Odpowiedz