Wpis z mikrobloga

Orientujecie się może czy gdzieś da się kupić białko smakowe w jakichś małych ilościach (300-500g)? Wszędzie widzę paczki ponad 600 a najczęściej kilogram
#mikrokoksy
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szimu: W sumie to nie chce mi się liczyć kalorii białka itd. Po prostu zacząłem chodzić na siłkę i chciałem sobie dopomóc białkiem, żeby na marne nie ćwiczyć xd A z natury mam ładne przyrosty i robiąc pompki w chacie ludzie pytają czy na siłkę łażę
  • Odpowiedz
zacząłem chodzić na siłkę i chciałem sobie dopomóc białkiem, żeby na marne nie ćwiczyć


@levusek1992: to przyjmij sobie, ze np masz codziennie zjesc 500-600g kurczaka w 3 posilkach i np dodatkowy szejk z 35g wpc i to ci wystarczy jako amatorowi, nie ma co sobie utrudniac zycia jak zaczynasz
  • Odpowiedz
@greenbong: Protifar 225g w aptece kupisz za 60 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poważnie to jak nie liczysz białka to tymbardziej ta miarkę (30g) dziennie wypadałoby wypijać, czyli wystarczy białko np. z Kfd - masz paczki 700g
  • Odpowiedz
jak wezmę kilogram to muszę #!$%@? ten sam smak przez 100dni to prędzej wolę w ogóle tego nie jeść


@greenbong: Ja dlatego używam białka o naturalnym smaku i robię z nim koktajl w blenderze. Czasem dam mrożone jagody, truskawki czy banana. Dużo lepsze niż te sztuczne smaki.
  • Odpowiedz