Wpis z mikrobloga

@josh: jakigo garmina kupujesz? bo właśnie mam dylemat czy garmin jest mi w ogóle potrzebny i chyba jednak zostanę przy jakiejś sigmie z pomiarem wysokości i kadencji... logger może sobie kiedyś dokupię. w sumie stać mnie na garmina, ale jakoś tak, nie wiem czy jest sens mieć wszystko w jednym, do tego dość sporym urządzeniu.
  • Odpowiedz
@cofko: przyznam, że edge 500 jest baaardzo kuszącą opcją, ale z kadencją i pulsometrem jest trochę drogi. W ogóle akcesoria do garmina są okropnie drogie. Brakuje mi jakiejś iskry, która przekona mnie, że wydanie takiej forsy faktycznie da mi satysfakcję... Masz może taki? Jakieś uwagi, spostrzeżenia?
  • Odpowiedz
@badasq: mam i jestem zadowolony :)

Możesz kupić samego bez akcesoriów, a te dokupić później - pulsometr możesz wybrać sobie nawet inny i lepszy niż standardowy, np. Adidas Micoach. W sumie wszystko co jest pod ANT+ powinno działać, przy jakiś bardziej egzotycznych akcesoriach pewnie będzie trzeba wyciągnąć ID żeby mógł się dogadać z Garminem, ale większość popularnych dodatków działa bez kombinowania.

Well, nie będę się rozpisywał na temat samego Edge
  • Odpowiedz
  • 2
@badasq: btw, jakbys chciał kupować to zobacz ceny na brytyjskim Amazonie - przesyłka do Polski za darmo i potrafic być taniej niż u nas. Mi wyszło w maju jakieś 800 zł za zestaw z czujnikiem kadencji i pulsometrem - taniej o stówę niż najlepsza oferta w kraju, a gwarancja taka sama.
  • Odpowiedz