Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie w końcu te słynne Timberlandy i musze niestety stwierdzić, że to mój największy zawód "butowy" ostatniego czasu. Nie wiem czy tylko ja mam takie problemy no jedziemy

Buty wyglądają zajebiście, są zrobione z naprawdę premium materiałów i są całkiem lekkie jak na swoje gabaryty ale... mają ergonomię ciosanych siekierą, drewnianych chodaków. Lista wad jakie zaobserwowałem:

1. But pasuje mi idealnie na długość stopy ale co z tego, skoro noga lata mi luzem po całym bucie i nie mam żadnego solidnego podparcia, ciągle mam wrażenie jakby miał mi ten but zaraz spaść

2. Sznurowanie - ja #!$%@?, to jest jakiś dramat po prostu. Butów nie można zawiązać pod samą górę bo w tym momencie blokuje się jakikolwiek manewr but-stopa przez bardzo sztywną cholowę. Jedyny punkt trzymający to ostatnie oczko trzymające sznurowadła. Próbowałem wiązać je tak jak piszą na modowych stronach ale wtedy but mi ciągle spada, rozwiązuje albo wygląda to zwyczajnie #!$%@?. Próbowałem już wszystkiego ale sztywność skóry nie pozwala na porządne trzymanie stopy w środku - bez zajebiście grubych skarpet nie da się go nosić

3. "Człapanie" butów. Przez brak jakichkolwiek wstawek(np. na ścięgnie Achillesa) but jest turbo sztywny i każdy krok to straszne dzwięki zginającej się i "łamanej" skóry. Nie wiem kiedy się to wyrobi ale na razie słychać z daleka jak w nich idę

Mam już doświadczenie z wysokimi butami, chodziłem po lasach w jeszcze wyższych Haixach wojskowych i nie miałem z nimi takich problemów jak z timbami. Bardzo ładne i dobrze wykonane buty, które idealnie się nadają do postawienia na półce, a jeszcze muszę je nosić bo zapłaciłem kupę monet

Timberlandy jak ja was #!$%@? nienawidzę

#buty #modameska #gorzkiezale
kobiaszu - Kupiłem sobie w końcu te słynne Timberlandy i musze niestety stwierdzić, ż...

źródło: comment_ughOnBVcQwz6N4fbaeUKURsGCJ9C7GAE.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@kobiaszu: wsadź drugą wkładkę to stopa przestanie latać. Ja kilka lat temu zakupiłem podobne do timberlandów ale HD i zadowolony jestem bardzo. Z tym, że ja zapłaciłem 250zł.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: to są buty robocze, więc skarpetka też powinna być dostosowana do takiego obuwia.. a nie zwykla cienka. poza tym but musisz rozchodzić żeby było wygodniej i latanie w nim zimą kiedy nie mają żadnego ocieplenia to totalna pomyłka XD
trzeba było sobie kupić tańsze panama jack z wełną w środku za mniejszą cenę, a wygląają tak samo
  • Odpowiedz