Wpis z mikrobloga

Apdejt w sprawie kitku: Kolejne badania krwi wyszły już w miarę dobrze, wygląda na to, że pierwsze badania mogły być trochę skrzywione tym, że dopiero co miał problemy/miał zatrucie, próbka moczu była mała i zakrwawiona (cewnik go podrażnił). Prawdopodobnie jednak nic mu nie jest z nerkami, ale muszę donieść jutro mocz (jak go zbiorę nie mam zielonego pojęcia, z cewnika to było ez, ściągasz korek i leci xD). Także uff, ulga, może jednak jest zdrowy prawie. Ulżyło mi już wczoraj jak zaczął mu wracać apetyt, bo od dwóch dni to nic nie chciał jeść poza mazią z mokrej karmy.

#pokazkota #koty #kot
Pobierz Reepo - Apdejt w sprawie kitku: Kolejne badania krwi wyszły już w miarę dobrze, wyglą...
źródło: comment_wmcwxzdglXITyZg1gHmBBR1eDBeCIr5M.jpg
  • 25
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (53)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @kocot @Trollusek @Lillygsxr @MadIen @Ektor @aggeta @RexFortune @trixx_420 @unknown_nickname @Lelelele @dekonfitura @Zbrodniarz_Wojenny @RitmoXL @VizualGenius @sytuacja_dynamiczna @DulGukat @kinix21 @kosmokwak27 @kolorowe_jarmarki @WyrewolwerowanyRewolwerowiec72
@kocot: no u mnie już jakiś czas temu stwierdzono, że ma te autoimmunologiczne cholerstwo, gdzie organizm reaguje na płytkę nazębną, więc ma 2 razy w tygodniu mycie zębów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@telif: ah, operacja na dwie osoby, jedna trzyma na rękach, druga bierze na wacik pastę i wciska palce w kąciki pyska żeby otworzył i stara się wetrzeć jak najwięcej w zęby, a później on sam se rozciera językiem
@Reepo a, to tak jak z podaniem tabletki u nas. normalnie wszystko da sobie zrobić na luzie, ale zabiegi w obrębie pyszczka są zbanowane. btw, jaka pasta?
@telif: ba, nawet sam se spróbowałem jak smakuje bo byłem ciekaw czy nie odstrasza i w sumie jest jak elektrolity ale w żelu, smakuje lekko słono i tyle, więc raczej żaden mentol czy coś żeby nie wystraszyć koteła
@Reepo można spróbować pobrać mocz z pustej kuwety, kot tak bardzo jest przyzwyczajony do załatwiania się w tym miejscu, że nie robi mu większej różnicy brak żwirku, ja tak pobierałam.