Zabawna sytuacja z Rosji. Młodzieżowa reprezentacja hokejowa tego kraku grała finał MŚ z Kanadą. Kanada wygrała 4:3.
Transmisję na żywo z kanału sportowego przejął główny pierwszy kanał rosyjskiej tv. A główny kanał sportowy Mecz TV w tym czasie puscił finał Kanada - Rosja, ale z ... 2011 roku.
W efekcie masa ludzi ogladała ten stary wygrany przez Rosję myslac, że to leci live. Cieszyli się z wygranej 5:3. Wśród tch, którzy sie pomylili sa nawet profil portalu Moskwa24, znany piłkarz oraz przedstawiciel sportu rosyjskiej Dumy (ichniejszy Sejm), który rozpływał się w komplementach ''czerwona maszyna'', ''rosyjski charakter''.
W sieci dochodziło do kłótni o wynik końcowy grup ogladajacych mecze na różnych kanałach.

Przykładowo na obrazku poniżej:
kanał hokej Rosji napisał; ''U-20 - reprezentacja Kanady wychodzi na prowadzenie. Mamy tylko 4 minuty. Tyle zostało w 3 tercji finau mms 2020''
RussianLt odpisuje:'' Debile. Rosja wygrała 5:3.''

Tu jest więcej screenów z wpisów tych którzy się zamotali - po rosyjsku. klik

#rosja #hokej #sport #heheszki
szurszur - Zabawna sytuacja z Rosji. Młodzieżowa reprezentacja hokejowa tego kraku gr...

• 35
@szurszur: Dlatego rozśmiesza mnie jak jakiś znawca sytuacji zagranicznej i świata mówi o Rosji jak o mocarstwie. Śmierdząca biedą, rozkradziona nizina kierowana przez mafie i byłego szpiega, którego obchodzi tylko własne ego i konto w banku. Polska by ich sama pojechała w czasie wojny xD Zakładając że w ogóle udałoby się im zająć Litwę i Łotwę.
@szurszur: JP... pewnie, że można nie znać składów, ale skoro się ogląda to jakieś minimalne pojęcie chyba się o tym powinno mieć? Inaczej po #!$%@? to oglądać?

Sport regularny - tak i to bardzo. Oglądanie sportów - strata czasu i prymitywna rozrywka. Chleba i igrzysk prostym ludziom krótko mówiąc. Takie jest moje zdanie. Akcja taka jak ta, tylko to potwierdza. I poszedłbym o zakład, że podobna podmianka zadziałałaby w każdym kraju.