Wpis z mikrobloga

Cześć, Wykopowicze!

Co powiecie na reaktywację akcji Mirek Szuka Żony na jakiś czas?
Póki co bez zautomatyzowanego formularza zgłoszeniowego, więc od strony technicznej niestety krok w tył, ale jeśli mimo tego znajdą się jacyś chętni, będę publikować zgłoszenia z tego konta.

Jak się zgłosić?

Chętni wysyłają treść zgłoszenia w wiadomościach prywatnych na to konto. Do weryfikacji zgłoszenia niezbędne jest załączenie zdjęcia, aby nie było wątpliwości, czy jesteście #niebieskipasek, czy #rozowypasek (twarz nie musi być widoczna) + kartka z nickiem wykopowym i datą.
Jeśli chcecie usunąć zgłoszenie – również informujecie poprzez wiadomość prywatną, podając link do swojego anonsu. Tą samą drogą możecie odpowiedzieć na komentarz pod Waszym zgłoszeniem.

Co powinno zawierać zgłoszenie?

Tak jak dotychczas:
-imię,
-wiek,
-miejscowość,
-kim jestem? (ogólnie info o sobie),
-wygląd,
-zainteresowania,
-czego oczekuję/kogo szukam?
-jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
-stosunek do ślubu, dzieci, używek.

Pamiętajcie, że większym zainteresowaniem cieszą się zgłoszenia w formie wyczerpującego opisu, nie zaś podania tylko suchych informacji.

Ogłoszenia bez rigczu, jawny trolling, sprzedam opla – nie przejdą.

Jak odpowiedzieć na zgłoszenie, które nas zainteresowało?

Piszecie w wiadomościach prywatnych, które zgłoszenie Was zainteresowało (podając link) i zostawiacie do siebie kontakt (np. adres e-mail), a ja przekazuję go autorowi anonsu (jeśli nie podacie alternatywnego kontaktu – autorowi zgłoszenia zostanie przekazany Wasz nick jako domyślny kontakt). Możecie zostawić też od siebie wiadomość dla autora, która zachęci go do skontaktowania się z Wami. Na tym etapie kończy się pośrednictwo Mirek Szuka Żony.

Za zgodą @wypok_smieszne_obrazki, który do tej pory był głównym organizatorem akcji.

Pozdrawiam,
@LeVentLeCri



#ogloszenie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #teczowepaski #oswiadczenie
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MirekSzukaZony: @CaptainBloomer: @Asterling: wiem że @kultimonto pisze całość od nowa. Może w sumie niepotrzebnie wymyśla koło na nowo jak moglibyśmy wykorzystać nadal ten stary system ? O ile coś z niego zostało. Na pewno przyda się lepszą reklama bo teraz pewnie procz wejścia na tag się tego nie zauważy :/. Jak reaktywacja to trzeba zrobić to z rozmachem żeby ludzi było jak przy 1 edycji
  • Odpowiedz
Ja bym chętnie przejął akcję od lutego, oczywiście z pomocą chętnych - potrzebna będzie osoba do zrobienia formularza na www (backend praktycznie gotowy)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kultimonto: mi się nie chce zajmować organizacją, ale jak coś to mogę jakieś ogłoszenie czasem zakceptować. Gdzieś bym miał pewnie starą stronę, ale ja tego nawet w gicie nie miałem, to nie był dla mnie żaden ważny projekt, zwłaszcza, że i tak się słabo znam na robieniu stron, moja wiedza zatrzymała się w tym temacie 10 lat temu na PHP xd pewnie to by była niedziałająca wersja, bo pamiętam, że
  • Odpowiedz
@MirekSzukaZony: ja bym był za, chociaż nie robię sobie żadnych nadziei. Na moje ogłoszenie w tamtej edycji odpowiedziała jedna różowa, bo się chciała dowiedzieć, jakie programy o II wojnie światowej bym polecił.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz