Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
#epapierosy #epapieros
#!$%@? środowisko vaperskie to jeszcze gorszy rak niż pcmasterrace, elektroda itp... Chcesz rzucić fajki, pytasz się jak zacząć. Pytasz o coś prostego i niezawodnego i #!$%@?, zaczyna się festiwal #!$%@?... Pierwszy rzuca sprzętem którego obsługa wymaga przygotowań co najmniej jak start rakiety... Dołącza drugi wyzywając pierwszego od debili i tłumacząc mi że tamta marka to szajs, powinienem kupić taki jak on ma: VapeturboproXXL z modowaną grzałką na drucie ze stopu palladu, irydu i tytanu, z transportem z bawełny hodowanej w wysokich partiach And bo tylko taka daje dobrą chmurę... Trzeci wyzywa od debili poprzednich dwóch tłumacząc iż takie grzałki to przeżytek który wyszedł pół roku temu, teraz się bucha na polimero-ceramikach z kewlarowym rdzeniem. Dołączają kolejni i inba rozkręca się na całego. Po godzinie czytania wyzywania się od tumanów idziesz gdzie indziej ze swoim pytaniem. W kolejnym miejscu okazuje się że trafiasz na vaperską #!$%@? elektrodę: "Temat wałkowany wielokrotnie, użyj szukajki". Dobrze chociaż że #!$%@? ostrzeżenia nie dali...
Stwierdzasz że pierd....sz, wsiadasz w samochód i jedziesz po sklepach.
W pierwszym tłumaczysz o co Ci chodzi, gość stwierdzenia że jak chmurzyć to na całego i wychodzisz z pełnym setem DTL... Bo te pody i sticki to dla dzieci. Spoko, można spróbować. DTL zdecydowanie Ci nie wchodzi, wracasz po coś innego. Łooo Panie (tego dnia jest inny gość) only MTL! Bierze nowy ustnik i daje Ci pociągnąć swojego e-kiepa. Całkiem fajny, dej mnie takiego. I #!$%@?, zaczyna się opowieść jak to on go przez rok ściągał z chin bo w eu nie mozna... Sypie parametrami które uj wie co znaczą tak że po 3 sekundach już nie wiesz o czym mówi...W końcu kończy mu się powietrze i masz ten ułamek sekundy żeby zadać pytanie czy ma coś podobnego... Nie ma a te pody i sticki to dla dzieci...
Jedziesz do innego sklepu... Kolejnego..
Wracasz do domu z nazwami modeli które ewentualnie by Cię interesowały. Oczywiście część recenzji pod firmę. Komentarze użytkowników zaś to ja ogół kłótnie o 0,01ohma na grzałce czy też kolor wyświetlacza...
  • 6
  • Odpowiedz