Wpis z mikrobloga

Kolejna fajna promocja STS - tym razem z okazji wielkiego finału Turnieju Czterech Skoczni - załóż konto w dniach 05.01 (01:00) - 06.01 (23:59) używając kodu rejestracyjnego TYPERIA i odbierz darmowe bonusy o łącznej wartości 54 PLN. Rejestrujesz się, jeśli nie chcesz nie musisz nic wpłacać, dostajesz 54 zł na obstawianie dowolnych dyscyplin - wszystko! :) Szczegółowe informacje na temat akcji promocyjnej znajdziesz tutaj: https://www.typeria.pl/promocje-i-bonusy-bukmacherskie/sts-darmowy-zaklad-54-zl/

#typeria #bukmacherka #skoki #skokinarciarskie #rozrywka #hazard #promocje
Typeria - Kolejna fajna promocja STS - tym razem z okazji wielkiego finału Turnieju C...

źródło: comment_GQfbGbFa1qdcqQYwSKTml9zMwMCrlit3.jpg

Pobierz
  • 10
@Typeria: zainstalowałem aplikacje, założyłem konto.
Wchodzę w apkę, menu---> bonusy i akcje
Po naciśnięciu na ten kod MBcośtam- aktywuj voucher, pojawia się pod tym napis 25PLN, naciskam i mam opcje do wplacenia przez blik,payu,skrill i na dole WPROWADZ VOUCHER (jest podany kod MB****5v), naciskam zatwierdź kod i pojawia się "kod wprowadzony błednie. sproboj ponownie lub skontaktuj sie na kontakt@sts.pl)

Coś nie tak?

Dodam tylko, że po wejsciu w BONUSY I AKCJE,
@szczeki32: Hej, sprawdzałeś TUTAJ czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytania? :) Czy masz obecnie aktywowany już na koncie pierwszy bonus - 29 zł za rejestrację z kodem TYPERIA? Przypominam, że na koncie możesz mieć JEDNOCZEŚNIE aktywny jeden bonus, czyli najpierw grasz (wygrywasz, przegrywasz, byle było rozliczone) pierwszym, a potem możesz aktywować drugi :)
@Typeria: okej na stronie mi pokazuje bon 29zł za założenie konta. Na apce trochę bez sensu to zrobione bo nie widać ile mam na koncie (nie liczac bonusu)
No nic, stawiam na coś 29zł i niech się dzieje wola nieba :)
Dzieki
szanowni koledzy, jeszcze jeden kod wam podrzuce "noinn" w zwiazku z nim mozna np zagrac zaklad bez ryzyka na sts 30 złotych polskich, powodzenia wam życze!