Wpis z mikrobloga

@Artevalde: Boss dmg to ok 2.5 mln ale teraz więcej bo parę uprgradów porobiłem, nie mam jeszcze Empower level 4 a to też dużo daje. Ogólnie ze wszystkim wymaksowanym to ok 4.5 mln dps będę miał, blisko 3 mln Shaper dmg. A tak totalnie wymaksowane z watcherem pod malevolence i lepszym quiverem i jewelami to myślę że 5 mln powinno pęknąć. Po tym jest jeszcze kolejny, boski poziom upgradów ale to
@drzuo: Nie wiem czy bardzo ci potrzebne 10 inteligencji, ale możesz cofnąć jeden nodes lifa od scionki i dwie dziesiątki inta po prawej i pchnąć drzewko przez life and energy shield, fajniejsza opcja jak dla mnie bo 10 inta masz mniej tylko, a tak 3% żytka i 10% esa
@zartos: Int mi potrzebne do despair i flame dasha a w sumie pasuje amulet przerobić na talizman więc i tak mi będzie brakowało i będę musiał je jechać na niższym levelu. Life nie ma znaczenia na tym etapie bo jestem już na 98 levelu i nie wiem czy cisnąć dalej nawet więc być może już mi nie będzie zależało na survivability. Powyżej 6k trzymam tylko bo ładniej wygląda XD Bardziej mnie