Wpis z mikrobloga

Zupełnie nie rozumiem #przegryw #incel i innych jęczących jaki to rynek matrymonialny jest bezlitosny i że znaleźć dziewczynę to jest jakieś ultra trudne zadanie. Przecież każda sytuacja na poznanie potencjalnej partnerki jest dobra. Ja na przykład wczoraj wieczorem byłem że znajomymi w klubie z bilardem. Wypiłem drinka i stwierdziłem, że typowa gadka zaczyna mnie nudzić, więc postanowiłem się jakoś zabawić. Przy stole obok, jedna z dziewczyn szykowała się do zagrania jak na załączonym obrazku. Alkohol dał o sobie znać, a ja wiele się nie namyślając podszedłem i klepnąłem ją w doopsko. Odskoczyla i wyprostowała się jak oparzona xD po czym popatrzyła na mnie i powiedziała "Ej, pozwolił co ktoś?" a ja na to zawadiackim głosem "nikt nie musi mi na nic pozwalać" i wtedy widziałem jak przygrzyła usta. To był znak, że droga wolna. Dodałem tylko "Bierz kurtkę i wychodzimy, mam ochotę pozwolić sobie na jeszcze więcej" Po tych słowach zabrała swoje rzeczy i pojechaliśmy taksówką do mnie na całonocne ostre rżnięcie. Powiem wam, że byłem zaskoczony, że szara myszka w okularach i z krzyżykiem umie robić takie rzeczy, na wykopie przecież wszyscy pisali, że polki to kłody, które tylko leżą i rozchylają nogi dla odbębnienia. Tak więc widzicie, przegryw siedzi w głowie. Gdybym tylko siedział w barze i pił drinki z kolegami pewnie nic takiego by się nie wydarzyło, ale wystarczyło tylko wyjść ze swojej strefy komfortu, by przeżyć wspaniałą przygodę. Dobra, muszę spadać bo mam dzisiaj sesję zdjęciową, na ewentualne pytania "jak wyjść z przegrywu" odpiszę wieczorem.
LajfIsBjutiful - Zupełnie nie rozumiem #przegryw #incel i innych jęczących jaki to ry...

źródło: comment_NSpKjnx33s5ep5rQqQhq5Ak2w754yejh.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LajfIsBjutiful: dobry sposob, ale nie zawsze. Kumpel tak zrobil, ale okazalo sie ze facet rozowej byl w wc. Tak mu wtedy #!$%@? ze ziom lezal w spiączce 2 miesięcznej, ale po wszystkim mowi ze warto bylo poczuc dupsko tej loszki na swojej łapie.
  • Odpowiedz