Wpis z mikrobloga

Broń użyta przez Charlesa Josepha Whitmana podczas strzelaniny w Austin, 1968 rok. Whitman zabił 15 (w tym nienarodzone dziecko) i ranił 31 ludzi strzelając z wieży uniwersyteckiej przez około 96 minut. Wcześniej zabił recepcjonistkę i dwójkę ludzi na schodach do wieży obserwacyjnej używając obrzyna. Wcześniej powiedział o swoich zamiarach psychiatrze, ale to dopiero lata 60. i psychiatra nie wziął tego na poważnie. Ponad to Whitman zabił swoją żonę i matkę przed rozpoczęciem strzelaniny.

Artykuł

#starszezwoje - tag ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #ciekawostkihistoryczne #fotohistoria #usa #historiajednejfotografii #myrmekochoria
myrmekochoria - Broń użyta przez Charlesa Josepha Whitmana podczas strzelaniny w Aust...

źródło: comment_uxm4WN08wp3KXbADBa4XGxd2b6wFGJFd.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ImperatorPL: Nie, tak po prostu. Mogę sobie uznawać co chcę.

Gdyby ktoś cię dźgał nożem przeszedłbym bokiem i nie zareagował, bo mam twoje poglądy. Do 20 roku życia to nie człowiek, bo nie kupi samodzielnie mieszkania bez wspomagania życia jakim jest kredyt ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImperatorPL: To twój pogląd. Po prostu ustaliłem sobie za granicę człowieczeństwa 20 rok życia, tak jak ty ustaliłeś Magiczny Kanał Rodny, po przejściu którego w ciągu kilku godzin płód staje się człowiekiem.
  • Odpowiedz
myślę, że jednak więcej sensu ma ustalenie granicy na przejściu przez magiczny kanał rodny niż na powstaniu zygoty.


@ImperatorPL: Nie ma. Granica jest po środku i nie wiemy gdzie się znajduje, ale policzenie jako osoby płodu w 8 miesiącu jest jak najbardziej prawidłowe. Pamiętaj też, że nie mówimy tu o problemie aborcji, gdzie ta dyskusja miała by sens, tylko o sytuacji, gdzie ktoś jest zdecydowany na to by dojść z tym
  • Odpowiedz