Wpis z mikrobloga

676 - 1 = 675

Tytuł: Chór zapomnianych głosów
Autor: Remigiusz Mróz
Gatunek: SF, Akcja
★★★★★★★★

Do księgarni wybrałem się po zupełnie inną pozycję ale jako miłośnika gatunku SF moją uwagę przykuła okładka jak i sam autor, który znany jest (dla mnie) głównie z serii o Chyłce. Do tej pory jedyną książkę Mroza jaką udało mi się przeczytać była Czarna Madonna w której występują pewne elementy powiedzmy, że fantastyki i całkiem zręcznie się z nimi uporał, więc czemu by mu nie dać szansy gdy znajdziemy się w przestrzeni kosmicznej - to była pierwsza myśl. A teraz do sedna. Na szybko sprawdziłem opinie w internecie i to właśnie jeden z mniej przychylnych głosów mówiący, że od początku spotykamy się z krwawą rzezią mnie przekonał. Prawdziwy koneser gatunku może się trochę zawieść bo jest w niej prawie wszystko, czasem ma się wrażenie, że są to urywki z popularnych czy kultowych już filmów SF ale chyba ten gatunek tak już ma.Dzięki temu na pewno dużo się dzieje i akcja w szybkim tempie przenosi nas w nowe miejsca.
Książka wydana w 2014 roku czyli na początku kariery Mroza. Teraz wyszła wersja poprawiona. W posłowiu zawarta jest informacja, że gotowy jest już drugi tom, który na pewno wpadnie również w moje ręce.
#bookmeter
Yog-Sothoth - 676 - 1 = 675

Tytuł: Chór zapomnianych głosów
Autor: Remigiusz Mróz...

źródło: comment_TRiequmo2jwg9dAgdCvPvOXCprJIlhGQ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@szaloneneutrino nic z tych rzeczy SF pełną gębą, jest pewne dociekanke kto wymordował prawie całą załogę ISS Accipitera ale nie można tego nazwać kryminałem. I jeśli myślisz że akcja będzie dotyczyć tylko tych morderstw to się grubo mylisz, tak jak i ja.
  • Odpowiedz
@Yog-Sothoth: dla mnie tez jedyna ksiazka Mroza ktora czytalem (czekam na jego nastepne SF) i bardzo mi sie podobala - chociaz koncowka juz mniej, ale poczatek i motywy na statku - bardzo fajne.
  • Odpowiedz