Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki gdzie kupię na #slask #katowice baterie D LR20 1,5V - jak nie znajdę takiej baterii to dzięki kochanej partii rządzącej jestem 2 dni bez ciepłej wody - okazało się że wszystkie te baterie w moim domu są rozładowane #help #pomocy #niedzielabezhandlu #pis #chorzow #rudaslaska #dabrowagornicza #elektronika #elektroda #junkers #zima
IIDrummer - Mircy i Mirabelki gdzie kupię na #Śląsk #katowice baterie D LR20 1,5V - j...

źródło: comment_HlSqEyYEOy6a74MrwYAvQtByQDOKfWsD.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HienaCmentarna87: R20 to czwarta najlepiej sprzedająca się bateria w pl zaraz po AA, AAA i CR2032. Mówię to z doświadczenia bo od lat handluję min. bateriami.

@Gronie: ciekawe :) zrobiłbyś jakiś wykres? Ja bym obstawiał wyżej od R20 np takie LR44 (AG13)
W USA to bym obstawiał duża popularność rozmiarów C i D, ale w PL bym tak nie obstawiał.
  • Odpowiedz
@efek: Napisałem tak bo wynika to z moich obserwacji sprzedaży. Nie chce mi się robić wykresów, a tych, które mam nie wolno mi publikować bo są do użytku wewnętrznego. Musisz mi niestety uwierzyć na słowo. W innych krajach może być inaczej.
W głównej mierze R20 używa się do piecyków gazowych i trochę do latarek i innych urządzeń. Z moich obserwacji (mniej więcej) 80% R20 jest używanych w piecykach gazowych. Jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gronie: chodziło mi tylko o proporcje. Np u mnie na każdą jedna baterie AAA przypadają 3 baterie AA i po pół LR44 i CR2032. Reszta rozmiarów to jakieś pojedyncze sztuki. Tak na oko. Nie mam w ogóle styczności z junkersami stąd moje calkowicie błędne wyobrażenie o skali sprzedaży R20.
BTW. mnogość rozmiarów baterii "guzikowych" doprowadza mnie do szału ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
BTW. mnogość rozmiarów baterii "guzikowych" doprowadza mnie do szału


@efek: Nie tylko Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ja to sprzedaję w dużych ilościach na całe kartony a czasem na palety więc trochę się tego przez ręce przewija. Jak jesteś ze Śląska to mogę zostać Twoim dostawcą z dostawą pod dom tylko nie mam jak sprzedać na paragon. Jedynie faktura.
  • Odpowiedz