Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś, jak to w ogóle wygląda z Shaftem po odejściu animatorów do david production? Pierwszy odcinek Magia Record był bardzo spoko, kreska była praktycznie identyczna, choć chyba brakowało mi trochę tej shaftowskiej animacji, formy i klimatu (choć miałem obawy, że może być gorzej). Mogło też być tak, że za bardzo się sugerowałem, że będzie inaczej, a bez tej wiedzy może nawet bym nic nie zuważył. W Fire Force widać dużo znanego mi Shaftu, tu póki co mamy chyba trochę bardziej naśladownictwo. Tak naprawdę bardziej mnie boli, co będzie z nieukończoną serią Monogatari...
@bastek66 Ty w tym siedzisz, więc byłbym wdzięczny za rozjaśnienie sytuacji ;p
#anime #animedyskusja #madoka #puellamagimadokamagika #magiarecord #magiarecordmahoushoujomadokamagicagaiden #magireco
  • 3
@tamagotchi: Jeszcze nie oglądałem odcinka. Shaft nic nie robił cały rok więc może tylko to dłubali większość czasu (i jeden odcinek 5toubun). Also Monogatari jest "zakończone", nie wiadomo czy zabiorą się za Off i Monster season bo sprzedaż anime płytek spadała z każdym sezonem, a na widzów streamingowych nie ma co za bardzo liczyć gdy taki przeciętny widz który nie zna Bake, zobaczy ile trzeba obejrzeć żeby się zabrać za nową
@frutson: no Last Encore było strasznie gówniane. Miało śladowe ilości fajnych elementów, klimatem nawet minimalnie ocierało się o Monogatari, ale to było stanowczo za mało. A najgorszy był ten cały niezrozumiały bełkot fabularny, którego absolutnie nie miałem ochoty zgłębiać