Wpis z mikrobloga

#drony #rc #diy #elektronika #fpv #jjrc #eachine

JJRC H67/Eachine E011

#sprzedam swój zestaw który kompletowałem przez miesiące. Projekt - mini-dron z kamerą i customowym oprogramowanie do lepszego sterowania plus google FPV. Skończylo się na działającej kamerze do pierwszego uderzenia w sufit, później zamówiłem kolejną z obudową ale jest za ciężka dla tego drona. Sprzedam na części lub jako całość.

1) Gogle Eachine VR-005 - jedne z tańszych radiowych. Ekran panoramiczny, bardzo lekkie i małe - jako prowadzenie do zabawy albo awaryjny do plecaka IMO fajna sprawa. Jeszcze bym osobiście dołożył trochę gąbki, ale i bez tego można śmiało używać. Miałem je na głowie może łącznie z 2h, jak nowe - 115zł
2) Kamera LST-S1 - nowa, sprawdzona - działa. Dla tego drona za ciężka, LST-S2/S2+ była idealna - ale jak pisałem, chyba rozwaliłem. Może po zmianie softu i dostrojeni dałoby radę - nie wiem, już odpuściłem sobie grzebanie. Dorzucam ją, może ktoś odratuje. AIO 800TVL 1/3 inch CMOS - 50zł
3) Dron BoldClash BWhoop B03 Pro - poprawiona wersja JJRC H67/Eachine E011. Ma wejście na płycie na kamerę gdzie obecnie zamocowany jest kabel 2-pinowy do LST oraz wejście na programator do wgrania custom software z trybem acro. W zestawie takie dodatki jak drukowane 3d gałki do zwiększenia precyzji, 7 zamiennych śmigieł, 5 firmowych baterii i 2 chińskie, 2 ładowarki na 1 baterię i jedna na 6 (jak znajdę kabel to dodam, zasilana z USB). Dorzucam nowy programator, buzzer do zamocowania - można go użyć gdy zgubimy drona. Do tego rama z silnikami od JJRC H67 Santa Drone i plastiki pilota - jeden mirek miał mi naprawić płytę ale nigdy się po otrzymaniu paczki już nie odezwał (,). Za ten zestaw chcę 150zł.

Więcej info wprowadzającego pojawiło się na Wykopie, sam też pomogę z tym co jeszcze pamiętam - https://www.wykop.pl/wpis/28253025/zachecam-wszystkich-do-rozpoczecia-zabawy-z-drony-/

Samo oprogramowanie - http://sirdomsen.diskstation.me/dokuwiki/doku.php?id=start
Pobierz
źródło: comment_N7pcUrbPoaxA0R3ewKhhH8HiyS4ZPf8V.jpg
  • 9