Wpis z mikrobloga

@Kondzio_bondzio możesz: zabić Dettlafa/zabić siostrę księżnej lub zabić tamtą 2 i:
-zostawić żywą księżną(zakończenie Jaskrem)
-zabić księżną
Czy jakoś tak. Ważne decyzje: danie wstążki Syannie, puszczenie wolno Deattlafa(jeśli nie dałeś wstążki), powiedzenie księżnej o próbie morderstwa jej osoby(jeśli Syanna żyje).
@Kondzio_bondzio: To musiałeś widocznie wybrać złe opcje dialogowe. Generalnie jeżeli chcesz aby siorki się pogodziły to klucozwe są 2 momenty:
- Moment w którym jesteś z Syanną w bajkowym świecie - musisz zdobyć dla niej wstążkę od czerwonego kapturka (nie ważne czy ją wygrasz od niej w karty czy ją kupisz, masz ją zdobyć i dać Syannie)
- Rozmowa z Syanną przed samym procesem, i tutaj też ważne jak poprowadzisz tą
@Kondzio_bondzio: Jest jeszcze jedna ważna kwestia, że w domu gdzie przenosimy się do krainy z Syanną, trzeba wszystkie opcje zbadania książki przeklikać, a nie trafić prawidłową i koniec.
Ja poszedłem do bajkowej krainy, dałem Syannie wstążkę, pogadałem z nią w krainie o jej relacjach z siostrą, później przed procesem robiłem sejwy i robiłem wszystkie opcje dialogowe, a ona i tak powiedziała, że nie przebaczy i ciul, zakończenie zepsute : /