Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Am4zing: co? XD
@ksndr: no elo, też ćwiartka za mną (w sumie to się zaczęła xD) i dla mnie osoby, które podcieraja się na siedząco to jakiś dramat
@Pimenista: lol, nie możesz z kulturą jak człowiek wstać i się podetrzeć tylko jak zwierzę jakieś sięgasz łapa do kibla? XD
@papierowy_ludzik: Nie sięgam łapą do kibla. Ja nawet jestem w stanie podetrzeć siurka po szczaniu wkładając rękę od strony dupy. Czasem woda mi ochlapie jajka przy sraniu, gdy kupa postanowi zanurkować gwałtownie w jeziorku. Wtedy też wycieram jajka. @Am4zing: Ja dupe myję tylko przy okazji wieczornych kąpieli w wannie. Po sraniu porannym tylko się podcieram i nanoszę niewielką warstwę wody z mydłem do rowa przy użyciu palca wskazującego lewej ręki.
@papierowy_ludzik no widzisz, a dla mnie podcieranie się na stojąco jest tak abstrakcyjne, że nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić xD przecież wstając wszystko się ściska i jak wtedy dokładnie wytrzeć dupę za przeproszeniem? w pozycji na siedząco jest lepszy dostęp do strategicznych miejsc.