Ja pier***e, gość prowadzi 1-0 i podaje sobie między obrońcami, zasłania piłkę ciałem w okolicach rożnego po czym 90 minuta zabieram mu piłkę i lecę z kontrą. Podczas kontry fauluje mnie i dostaje czerwo. Ja wykonuje rzut wolny w 91 minucie po czym strzelam po nim bramkę na 1-1 i typ robi RQ. Całą dogrywkę grałby w 10-tkę a tak to wyszedł z meczu, jemu zaliczyło pewnie porażkę a mi że mecz się nie odbył... GG
#fut
  • 2
  • Odpowiedz
@wiesiek86: ta tylko że gość cały mecz nic nie grał. Miał 2 strzały na bramkę przy moich 11, czułem że jestem od niego lepszy tylko że Ter Stegen odpierdziela takie cyrki że dramat.
Chodzi mi o sam fakt tego że niektórzy jak widzą że nie ma szans to robią RQ nawet przy remisie.
Raz miałem taką sytuację że przy wyniku 0-0 miałem karnego w 80 minucie i gość mi też