Wpis z mikrobloga

@423frewq4f23: @Azur88: @LazyInitializationException: Są w postaci aplikacji na Windowsa, w parze z aplikacjami które na stałe przypinają okna o konkretnych rozmiarach w konkretnych miejscach itp. Wbudowane w Windows było w trybie Insider ale wycofali, ma wrócić niedługo bo przez zmianę podejścia do Edge (tworzą od nowa na Chromium) zmienia się też dotychczasowe podejście, początkowo planowali te Sets budować właśnie wokół Edge a nie Exploratora (ale Explorator też miał te
Saeglopur - @423frewq4f23: @Azur88: @LazyInitializationException: Są w postaci aplika...
@Azur88: Kolego, nie zrozumiałeś chyba o czym tutaj mowa. @LazyInitializationException dobrze napisał, że Linux nie posiada żadnego wbudowanego środowiska graficznego, bo to kernel. A ty zamiast na spokojnie przeczytać ze zrozumieniem to nagle wyzywasz od kalek umysłowych i windowsowych fanatyków... Nie wiedziałem, że wystarczy jedna zarzutka marnej jakości, aby wywołać taki ból dupy u Linuxiarzy.
@JanuszJanuszy: Każda dystrybucja dostarcza aktualnie środowisko graficzne, to tak jakby aktualnie instalować sam kernel windowsa bez np AERO.

Przecież dobrze wiem że sam kernel to linux a reszta gnu to desktop enviroment...
Byłem przekonany, że to jakiś windowsowy troll, tyle.