Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś dobrą pompkę podręczną z manometrem? Miałem Crankbrothers Klic ale wybuchła podczas ostatniego pompowania (dochodziłem do 2.7 atmosfery i nagle zostałem zjednym kawałkiem pompki w ręce a reszta rozleciała się po pokoju, złamał się metalowy element trzymający manometr/wężyk w kupie)... za wydajna też nigdy nie była

#rower
  • 7
  • Odpowiedz
pompkę podręczną z manometrem


@Ligniperdus: Ręczne pompki służą do pompowania awaryjnego. Jak z sałatą kiepsko, to kup najtańszą stacjonarną Beto. A jak niekiepsko, to kup najdroższą od Beto. Serio. Ta z cyfrowym wyświetlaczem i przełącznikiem duża pojemność/wysokie ciśnienie miażdży pompki Topeaka, Park Toola, Lezyne...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ligniperdus: mini pompka nie nadaje się do regularnego pompowania, szczególnie dużego ciśnienia, każda się w końcu rozdupcy. Ja na mini pompkę mam lezyne jakaś, ale bez nanometru i z wężykiem.
  • Odpowiedz
Jak z sałatą kiepsko, to kup najtańszą stacjonarną Beto. A jak niekiepsko, to kup najdroższą od Beto. Serio. Ta z cyfrowym wyświetlaczem i przełącznikiem duża pojemność/wysokie ciśnienie miażdży pompki Topeaka, Park Toola, Lezyne


@Adwokat_Boga: są dwa modele z cyfrowym, obydwa z klamrą - daje to radę? - w sensie klamra? (jest też jeden model za ponad 2 stówki z zakręcanym wężem ale z anologowym manometrem)

mini pompka nie nadaje się do
  • Odpowiedz