Wpis z mikrobloga

@Tomo_BiF no ja miałem znajomego że dziewczyna mu robiła awanturę o to że się spotkał gdzieś tam z inną i z nią gadał a sama wysyłała nudesy jakiemuś gościowi z którym teoretycznie była wcześniej, ale się niby rozstali bo on za granicę jechał
@Niebieski_mazak: mój kolego nie mógł piwa w pokoju z nami wypić bo.... co z tego że mieszkaliśmy w nim we trójkę, przecież on tam ze szmatami siedział xD Na polibudzie, w akademiku. Na 2000 osób było z 30 dziewczyn i to....
@Tomo_BiF a inny znajomy miał taką sytuację że się go dziewczyna zapytała czy by jej na sylwestra nie zawiózł bo ona powiedziała że trochę się źle czuje i nie chce Sylwka pod chmurką tak jak mój znajomy miał plany, tylko że ona do "koleżanek" by chciała, nie zawiózł jej, bo powiedział że nie może bo już wypił no i ona niby miała z jakąś znajomą pojechać. To że mój znajomy nie mógł
@Tomo_BiF no widzisz, takie rzeczy już są bardziej normalne ale też nie należy przesadzać, ja byłem na weselu na którym panna młoda zrobiła awanturę panu młodemu o to że tańczył z inną