Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Jeśli uważasz, że już odpowiedziałeś na zarzuty, że piszesz bzdury co do książki (bo niewątpliwie była tam mowa o bardzo młodym wyglądzie Triss, co jak najbardziej dotyczy czasu akcji serialu), to wystarczy, że zacytujesz swoje wytłumaczenie. 3 kliknięcia, sporo mniej wysiłku niż powyższy komentarz.
  • Odpowiedz
Jedynym który pieprzy bzdury tutaj jesteś ty. A to, że pomyliłem tytuł książki nie ma tu nic do rzeczy.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Tam pomyłka była tylko tym bardziej na Twoją niekorzyść, ale i oryginalna wersja potwierdza to, że Triss w czasie akcji serialu według książki wyglądała wyjątkowo młodo.

Nawet jakby to były 4 i tak się nie spocę.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Dałem szansę, a teraz leć na czarną. Albo nie ogarniasz słowa
  • Odpowiedz
W sensie nie widzisz różnicy? Nie są dla ciebie jaśniejsze niż u serialowej Triss?


@Rafaello91: Są jaśniejsze ale nadal bliżej brązu niż to czerwone g---o z wiedzmina redów. Zresztą dawać j-----e o włosy serialowej psiochy które to sobie farbują co tydzien to po prostu beka i tyle. Jak moja kobieta jest blondynką to nie znaczy, że do końca życia nie może sobie przefarbować włosów bo się w-----ę jak przegrywy spod
  • Odpowiedz