Wpis z mikrobloga

Błędu, że gość uważa 27 latkę za milfa?


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Nie, błędu polegającego na tym, że wciskasz kit pisząc, że w książce nie ma mowy o tym, że Triss wyglądała wyjątkowo młodo. W ogóle orientujesz się cokolwiek w świecie, skoro piszesz, że ten tekst miał pochodzić z "Krwi Elfów"? Przecież wobec tego w czasie fabuły opowiadań powinna wyglądać jeszcze młodziej, więc to raczej argument przeciw Tobie.

@Krabowski: Inna sprawa, że trochę
  • Odpowiedz
@Jan_K: ja nie patrzę aktualnie jaka role odegra. Po prostu jej wygląd mi całkowicie nie pasuje. Wciskanie wszędzie murzynów aż tak mnie nie zakłulo jak jej wygląd. Ona po prostu nie wyglada w moich oczach jak powinna.
  • Odpowiedz
@Krabowski: Rozumiem, może nie pasować, każdy ma swoje wyobrażenie danej postaci. Tyle, że dużo mocniej zmasakrowali Foltesta i to od wyglądu (którym odbiega bardziej niż serialowa Triss od książkowej) po charakter, a o ile Triss można na upartego pominąć, to jeśli twórcy chcą w serialu mieć trochę polityki, to król Temerii musi wrócić. Niestety Foltest ma pecha i nie dożył do W3, więc mało kto się nim przejmuje ( ͡°
  • Odpowiedz