Wpis z mikrobloga

Mireczki !

Pod koniec lutego planuję wybrać się na około 2 tygodnie do południowo-wschodniej Azji.

Planuję przeznaczyć :
-3/4 dni na Singapur,
-3/4 dni na Malezję,
-2dni na Indonezję,

Co polecacie zobaczyć w tych miejscach ?

Czy macie jakieś wskazówki co do lotów ? Myślę, że w związku z dość krótkim okresem do wylotu, nie ma co kombinować tylko lecieć bezpośrednio z Warszawy do Singapuru. Ceny lotów np. z Paryża są około 500zł tańsze, ale myślę że po dodaniu innych kosztów wyjdzie to samo.

Tak, czytałem mnóstwo artykułów, szukałem po całym Internecie, ale wiem, że wśród Mirków jest wielu podróżników, od których otrzymam takie rady, jakich nie otrzymam od nikogo innego.

#travel #singapur #malezja #indonezja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krejdd słyszałem, że w miarę szybko można dostać się na jedną wyspę statkiem o_O


@szm_ina: zbyt śmiało założyłem, że celujesz w jakieś Bali albo inne Lomboki jak większość turystów :P. Jak Batam, to rzeczywiście powodzenia, nie masz daleko! Generalnie odległości w Twoim przypadku nie są zbyt duże, także na luzie dasz radę :)
  • Odpowiedz
@czerwonystolik: pewno, że możemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki @czerwonystolik. Na pewno potrzebujemy więcej szczegółów, daty, które miasta chcesz zobaczyć. Od każdego kierunku mamy swoich ekspertów, więc, np. ja Ci mogę doradzić w sprawie Singapuru. Jak zepniesz poślady, to Singapur zobaczysz cały nawet w 2 dni, max 2,5 dnia. Warto wtedy więcej poświęcić na Indonezję i Malezję. Singapur to miasto-państwo, więc w porównaniu z
  • Odpowiedz