Wpis z mikrobloga

ROZDZIAŁ 1 part 1 - Gothic 2 Returning Rebalance v2.1 PL (Rzeźnik)

Cześć kochani, właśnie mam 4 podejscie do rzeźnika w returningu, pierwsze 2 skończyły się przez złe rozdysponowanie PN w 2 roździale, a ostatni przez to, że mój Palladyn pomimo 135 Siły i Orkowej zguby z 135ATK nie był w stanie zadawać jakichkolwiek obrażeń do stworów takich jak Wargi i silniejsze. Tym razem gram o wiele szybciej i nie robię questów które uznaje za nieopłacalne czasowo, pomimo, że Questy to jedyne sensowne źródło EXPa, bo stwory dają tylko 10% Expa które dają normalnie (np. Zębacz daje 16 zamiast 160). Jako, że klasa wojownika jest absolutnie niezbalansowana i niegrywalna postanowiłem zagrać tym razem klasą magiczną (Tzn chciałem nią zagrać od początku, ale 40 INT to było dla mnie za dużo do zdobycia w 1 rozdziale).

Aktualnie jestem na 6 poziomie z 40PN, 28INT i 28 Many, a żeby zostać Nekromantą potrzebuję 40INT i 100Many, więc trochę mi brakuje. Inteligencja to ogólnie patologia do zdobywania [Zaczynasz z 5INT i dostajesz każdy jeden punkt za nową umiejętność (Otwieranie zamków, kradzież kieszonkowa itd.) i 1 punkt za pierwsze przeczytanie książki bądź panelu. No nie jest to łatwe zadanie dlatego też postanowiłem się włamać do klasztornej bilbioteki, klucz miał Parlan i zajęło mi około 75 prób wykradnięcie klucza, ale było warto, bo doszło dodatkowe 6 INT i nie wiem czy bez tego dałoby się zdobyć zakładane 40.

Ogólnie przepraszam za styl w którym to wszystko napisałem, wiem, że jest on mało czytelny, ale no chciałem wszystko wyjaśnić. Jeżeli ktoś jest zainteresowany śledzić moje przygody z returningiem to wystarczy zafollować #returning, bo wszystko tam będzię się ukazywało.

Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie/porady to może pisać w komentarzach! Dzięki za uwagę jeżeli ktokolwiek to przeczytał ;_;

#gothic #gothic2 #returning
Geres - ROZDZIAŁ 1 part 1 - Gothic 2 Returning Rebalance v2.1 PL (Rzeźnik)


Cześć...

źródło: comment_O9pQ65b0BH27KCsV9qcw6VLNHcinZbzw.jpg

Pobierz
  • 2
@Geres: Idź do jaskini z szkieletami-goblinami i zombie obok Karczmy Orlana, w środkowym sarkofagu będzie kapelusz maga co daje +10INT i +40 (albo 50) many. Resztę many dobij z pierścieni i amuletów.