Wpis z mikrobloga

Od razu mówię - nie znam dziewczyny, nic do niej nie mam. Prawda jest taka, że uczelnie i licea pełne są dziewczyn o podobnej urodzie. I to tylko pokazuje jak łatwe jest życie kobiet: wystarczy pokazać kawałek nogi, zarzucić włosami i już sznur śliniących się spermiarzy gotowych zjeść twoje gówno z dupy xD

A wyobrażacie sobie odwrotną sytuację, że jakiś przeciętnie wyglądający Ćwiąkała nagrywa swoje vlogi, a w komentarzach dziewczyny: "ja nie mogę ale głos", "ale cudne oczy", "ale męska twarz", "ale spojrzenie", "ćwiąki stań jak rambo żebym mogła podziwiać twoje ramiona" xD

#przegryw #blackpill #rozowepaski #mecz #pilkanozna
przystojnykawaler - Od razu mówię - nie znam dziewczyny, nic do niej nie mam. Prawda ...

źródło: comment_kToSbP2PxPq0lsvYgtIgfCXQNZrjstXw.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
A wyobrażacie sobie odwrotną sytuację, że jakiś przeciętnie wyglądający Ćwiąkała nagrywa swoje vlogi, a w komentarzach dziewczyny: "ja nie mogę ale głos", "ale cudne oczy", "ale męska twarz", "ale spojrzenie", "ćwiąki stań jak rambo żebym mogła podziwiać twoje ramiona" xD


Wierze ze gdzies w otchalni istnieje taki swiat, gdzie rozowe spermia do nas o seks.
Ale tutaj gdzie zyjemy, to niestety jest pieklo.

@przystojnykawaler:
  • Odpowiedz
@Napster123: do tego z wiedzą - przynajmniej piłkarską - też tak sobie; ale jak widać "ludzie" ją lubią, a właściwie pewnie jej urodę; a z quizem dużo nie straciłeś, kilka ciekawych osób się pojawiło, ale #!$%@?, czasem co widzowie byli to nie do oglądania XD
  • Odpowiedz