Wpis z mikrobloga

Wymyśliłem taką wesołą zabawę na rok 2020, którą roboczo nazwałem Nagroda im. Fanatyka Wędkarstwa.

Zabawa polegała będzie na tym, że przez cały rok na grupie Malcolm XL będziemy zbierać najlepsze pasty, w specjalnie do tego stworzonym wątku. Każdy będzie mógł nominować jakąś pastę do nagrody, wklejając ją w komentarzu pod konkursowym postem, a inni będą mogli te pasty lajkować. Ważne tylko, żeby dało się w miarę łatwo, tzn. bez półrocznego śledztwa internetowego, zidentyfikować autora pasty poprzez przypisanie jej do konkretnego profilu na FB, bloga, konta na wykopie etc. Pasta musi być opublikowana po raz pierwszy w 2020 .

Pod koniec roku, tak jakoś w listopadzie, weźmiemy pięć past z grupy z największą ilością lajków i będę co tydzień publikował jedną tutaj, na swoim fanpejdżu. Publikował będę zawsze tego samego dnia tygodnia i o tej samej godzinie, żeby nie było, że czyjąś pastę czytało mniej osób, bo była wrzucona w poniedziałek o 4:00 w nocy xD

Konkurs wygrywa ta pasta, którą na fanpeju polubi najwięcej ludzi. Nagrody będą jak następuje:

1 miejsce - 1000 zł
2 miejsce - 500 zł
3 miejsce - 300 zł

4 i 5 miejsce - zestaw moich książek. ZESTAW, bo mam nadzieję, że do końca 2020 będą już trzy xD Nagrody pieniężne wypłacane w kryptowalutach, Monetach Allegro, goldzie z Tibii czy jaki tam inny anonimowy (przynajmniej dla mnie, bo robię ten konkurs z własnego hajsu xD) system płatności wybiorą sobie zwycięzcy.

Dodatkową nagrodą dla 1, 2 i 3 miejsca będzie, że siłą perswazji przymuszę redaktorów z Wydawnictwo W.A.B., gdzie sam wydaję swoje książki, żeby uważnie przeczytali te trzy pasty. Nie mogę oczywiście nic obiecać, ale może któraś podejdzie im na tyle, że poproszą autora, żeby napisał coś więcej.

Fotografia poniżej nie do końca oddaje, jak będzie wyglądał ten konkurs, ale to jedyne darmowe zdjęcie podium, jakie znalazłem.

#pasta #konkurs
malcolmXD - Wymyśliłem taką wesołą zabawę na rok 2020, którą roboczo nazwałem Nagroda...

źródło: comment_tGFLTV2ipNuEr3kurZw1nzLVYoc1RbRe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz