Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki!
Ten post będzie jednym z tych silnie związanych z postanowieniami noworocznymi. Obiecałem sobie, że wygospodaruję więcej czasu na swoje pasje i dlatego wylądowałem tutaj.

Jakiś czas temu założyłem swój pierwszy kanał na YT o tematyce krótkich podróży. Do tej pory udało mi się przygotować 2 filmy (całkowicie amatorskie!). Nie chwaliłem się nimi jakoś szczególnie i nie dbałem specjalnie o PR. Wysyłałem je tylko do bliskich znajomych. Ku mojemu zdziwieniu feedback jaki od nich dostałem znacznie przekroczył moje oczekiwania. Praktycznie wszyscy zachęcali mnie do tego abym kontynuował to co robię, bo trafia to w ich zainteresowania. Pomyślałem, że może to i dobry pomysł. Niestety kompletnie nie znam się na tworzeniu filmów, na promowaniu tego co przygotuję i dlatego jestem tutaj.

Wiem, że na Wykopie można spotkać wielu ludzi, którzy się na tym znają i być może będą w stanie doradzić mi to & owo.

Ciekawi mnie jak Wy ocenicie to co robię. Zależy mi na konstruktywnym feedbacku (w szczególności na tym co można by jeszcze poprawić). Chodzi mi nie tylko o opinię ze strony technicznej, ale również od strony merytorycznej (czego pokazywać więcej, czego mnie, czego unikać, jak mówić, itd.).

Zapraszam serdecznie:
https://www.youtube.com/channel/UC7jjTyPHbvEl1czRoYGnbAA/videos

PS: Nie posiadam żadnego profesjonalnego sprzętu do nagrań. Wszystko nagrywam smartfonem na "selfiestick'u". Proszę o wyrozumiałość ;)

#podroze #trekking #gory #beskidy #tatry #biwakowanie #szlaki #spontanicznewypady
  • 4
@OutdoorTrips: wyglądasz jak chudszy Faza. Uważaj na laski o imieniu Sandra.
Ja bym chciał zobaczyć więcej krajobrazow i otoczenia niż Ciebie. Może też trochę krótsze filmiki. Mało kto ma tyle czasu.
Powodzenia i udanego trekkingu.
@OutdoorTrips: na tworzeniu takich materiałów się nie znam, ale obserwuje kilka kanałów podróżniczych lub około podróżniczych i w sumie całkiem fajna to wygląda. Oglądałem co prawda na telefonie, ale czasem nie rozumiałem co mówisz, zwłaszcza na samym początku. Oprócz tego w okolicy Morskiego Oka jak pokazywałes krajobraz to wyłącz dźwięk skoro nic nie mówisz i wrzuć jakis podkład muzyczny pasujący może, bo słychać było glownie dyszenie, tak konkretnie :D
Tak to
@OutdoorTrips: tak patrząc od strony zwykłego oglądacza chleba to film jest dobry, ale nie widzę większej różnicy pomiędzy innymi filmami z Tatr, a twoim. Sam chodzę po Tatrach, sporo km zrobiłem i widzę, że przydałoby się coś więcej dorzucić od strony merytorycznej. Nie najważniejsze są Rysy, a sama trasa, może warto by dorzucić jakieś informacje z geologii, historii, leśnictwa, botaniki, geografii, no i może gdybyś mówił bardziej tak jakbyś sam był