Wpis z mikrobloga

Minął 2019
- w którym skończyłam jedne studia
- zmieniłam kiepsko płatną pracę bez perspektyw i nie w zawodzie na inną kiepsko płatną pracę nie w zawodzie, ale z perspektywami
- pożegnałam mamę
- więcej wydałam niż oszczędziłam
- przeczytałam 15 książek i obejrzałam ze dwa sezony seriali i kilka filmów, przegrałam chorą ilość godzin w Wiedźmina 3 i simsy, ugotowałam całkiem sporo obiadów, a mimo to i tak całkiem często jadałam na mieście, byłam kilka razy w kinie
- złamałam kość po raz pierwszy w życiu i poszłam prywatnie do lekarza po raz pierwszy w życiu
- przestałam trenować, nie byłam na łyżwach, nie byłam na nartach
- wydałam 850zł na dentystę i wydaliśmy z niebieskim ponad 500zł na psiego dentystę...
- kolejny rok bezkonfliktowego mieszkania z niebieskim (nie pamiętam, czy w ogóle się pokłóciliśmy nawet o pierdołę)
- miałam pierwsze od dwóch lat wakacje i były to jedne z najlepszych wakacji w życiu: po raz pierwszy kąpałam się w innym morzu niż Bałtyk, jadłam mule i ośmiornicę i to było dobre, zwiedziłam 3 kraje.
- byłam na Pyrkonie bez cosplayu, a i tak byłam zmęczona (chyba starość)
- nie dotarłam na Woodstock ani na żaden koncert
- zaczęliśmy chodzić z psem do behawiorysty
- poznałam nową psycholog i tej również nie polubiłam
- ósemki znów dały o sobie znać
- spędziliśmy kolejną rocznicę związku jak i kolejnego sylwestra w domu, tak jak lubię i było super
- często byłam chora lub przeziębiona
- zrobiłam kolejne postępy w prowadzeniu ekologicznego trybu życia i w porównaniu do poprzedniego roku ograniczyłam zakupy (zwłaszcza te na aliekspress) o jakieś 60%.
- jadłam mniej słodyczy
- zebraliśmy cały barek alkoholu, bo nie mieliśmy kiedy tego wypić, ale chociaż wypiliśmy wino które niebieskie specjalnie przywiózł z Krymu dwa lata temu

Plany na 2020:
- napisać pracę dyplomową i skończyć drugie studia
- wstawać wcześniej i z mniejszym bólem
- wrócić do treningów
- uzbierać na prywatne wizyty u lekarzy specjalistów, by zrobić porządek ze swoim zdrowiem
- pójść na łyżwy
- więcej czytać
- nie zwariować
  • 11