Wpis z mikrobloga

Beka z podludzi narzekających że stacja nadająca typowo cięższe brzmienia, ma top który się składa z właśnie cięższych, rockowych kawałków. Wyobrażacie sobie te top 10 wg. takich ludzi? Leci Led Zeppelin, Iron maiden, Queen, Pink floyd... a tu #!$%@? nagle Ariana Grande i Nicki Minaj... No nie, po prostu nie.
#topwszechczasow
  • 38
  • Odpowiedz
Dobra, muzyki i tak jest mało w dni powszednie,ale w porównaniu z innymi stacjami polskiego radia to lecą tam dosyć często takie kawałki które własnie wpisują się w klimat topu. Nie ma na tej antenie żadnego popu typu wspomniana wczesniej Minaj itd.
  • Odpowiedz
@Rafixo: Pop to tak szerokie pojecie, że ciezko go dobrze zdefiniowac muzycznie. Pop to i nicki minaj i billie eilish, ktora akurat robi bardzo dobrą muzykę i czasem jakiś jej utwor pojawia sie w trojce. Nigdy nie zrozumiem ludzi dla ktorych jedyna "sluszna" muzyka to typowy dad rock i wielkie hity lat 70, tyle ciekawych gatunkow wam umyka, a top wszechczasow przez to co roku brzmi niemal dokladnie tak samo. Tak
  • Odpowiedz
@wespazjan: Nie wiem, ja się nie zamykam na inne gatunki. Może nie przepadam tylko za disco polo i polskim rapem. Ale w moim poście chodzi tylko i wyłącznie o ten top, który 26 lat temu przyjął taką formę z takimi utworami i tak zostało do dzisiaj. I nie ma co mieć o to bólu dupy.
  • Odpowiedz
@Rafixo: Przyjąl taką formę przez starych zgredów przywyczajonych do muzyki ze swojej mlodosci ¯\_(ツ)_/¯ nie istnieje żadna reguła mówiąca, że w topie na najwyzszych pozycjach musi byc queen i pink floyd, a jednak sie to nie zmienia
  • Odpowiedz
@wespazjan: Ja mam 26 lat i tak jak ci "zgredzi" uważam że ten top jest dobry, może parę pozycji bym pozamieniał, ale podoba mi się większość utworów. Można by tylko zmienić nazwę na rockowy top wszech czasów, żeby uciąć te coroczne narzekanie.
  • Odpowiedz
Beka z podludzi narzekających że stacja nadająca typowo cięższe brzmienia, ma top który się składa z właśnie cięższych, rockowych kawałków. Wyobrażacie sobie te top 10 wg. takich ludzi? Leci Led Zeppelin, Iron maiden, Queen, Pink floyd... a tu #!$%@? nagle Ariana Grande i Nicki Minaj... No nie, po prostu nie.


@Rafixo: ok, boomer xD
  • Odpowiedz
@korpoRator: bo to co napisałeś to istotnie definicja ok boomer. Jeśli komuś przeszkadza, że w rankingu WSZECHCZASÓW byłyby hity ostatnich lat przeplatane z tymi starymi to oczywiście, że jest boomerem.
  • Odpowiedz