Wpis z mikrobloga

Mirki co się wczoraj #!$%@? to głowa mała. Lvl 24 przegryw here, chciałem wyjść z tego gówna czym jest przegryw ale chyba po prostu się nie da. Byłem wczoraj z kumplem na imprezie sylwestrowej, no i była tam różowa z którą utrzymuje kontakt i sobie tak gadamy od czasu do czasu, spotkania jeszcze nie było. To mówię że sylwester to dobra okazja żeby się też pierwszy raz spotkać na żywo i pobawić itd. Najpierw krecilismy się trochę po mieście bez sensu z kumplem, a później zadzwoniłem do niej i zapytałem gdzie jest, odparła że w klubie no to tam poszliśmy. Wbijamy do klubu, przedstawiam kumplowi ją, siedlismy razem, ona była jeszcze z 1 koleżanka. Poszedłem po piwo, wracam, patrzę a kumpel się do niej przystawia, #!$%@? myślę biorę ja do tańca. Potanczylem, wróciliśmy, a ona dalej z nim gada, to mówię #!$%@? jestem już na przegranej pozycji i po prostu pozegnalem się i wyszedłem. Kumpel został, mówi że ja nawet później odprowadzil. Powiem wam że życie jako przegryw jest naprawdę #!$%@?, kumpel którego znasz od paru lat wyrywa ci dupe z którą piszesz od paru miesięcy, w sumie ten kumpel to #!$%@? nie kumpel jeżeli tak robi, sylwester #!$%@?. A teraz leżę w łóżku i rozmyslam jak sobie to wszystko w głowie poukładać żeby nie #!$%@? magika, bo serio jak takie coś się #!$%@? to tylko wziąć i #!$%@? magika. Chcesz wyjść z przegrywu a tu taki #!$%@?. Jeszcze dodam do tego że jestem introwertykiem, prawik lvl 24 ciężko mi nawiązywać nowe znajomości, z dupami to już szczególnie. No ale co, niby miało być fajnie a wyszło jak zwykle. Tak #!$%@? sylwestra nie miałem od kilku lat, już nawet siedząc w piwnicy byłem bardziej zadowolony. A to co się wczoeaj #!$%@? całkowicie rozwaliło mi psychikę. Ludzie teraz nie mają żadnych zasad, kumpel czy przyjaciel podbije Ci do dupy, mimo że mówisz mu ze ona mi się podoba, zero zasad w tym #!$%@? świecie. Sorki ze tak długo ale po prostu musiałem gdzieś to z siebie wyrzucić.

#przegryw
  • 40
  • Odpowiedz
@cichy7021: Kumpla, przyjaciela, koleżankę, przyjaciółkę traktuj jak zwierze. Pogłaskaj, powiedz dobre słowo ale jak czujesz, że coś jest nie tak to mów prosto z mostu i zawsze mów to niby w żartach. Daje Ci pewność, że oni poczują do ciebie respect. Ty niby mówisz żartem a wszyscy wiedzą o co chodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cichy7021: czas leczy rany, dzisiaj emocje są silne ale trzymaj się. Mogłeś próbować z koleżanką albo inaczej to rozegrać z tą znajomą. Teraz już nie przezywaj tego ponownie, bez sensu. Trzeba iść do przodu stary
  • Odpowiedz
  • 1
@Kot89, @Jeffrey_M, dzięki za rady i dobre słowa, powiem wam że być introwertykiem w tych czasach to jest po prostu #!$%@? sprawa. Wszystko się kumuluje w głowie i nie da się tego wygonić.

@SanchezYZF nie wiem jak to u Ciebie wygląda, ale u mnie to wygląda tak że od jakiegoś czasu po prostu chciałem wyjść z tego przegrywu i znaleźć sobie kobietę i wreszcie zaruchac, wiem że świat się nie
  • Odpowiedz
@cichy7021: to tylko znajoma. Poza tym sam siebie postawiles na przegranej pozycji bo "wyszedłeś". Zawsze mogles dolaczyc sie do rozmowy / zagadac z 2 koleżanka.
  • Odpowiedz
  • 4
@destruction nikt nie zatrzymywał, jeszcze się go specjalnie spytałem czy też wychodzi, ale odparł że nie to poszedłem sam żeby już się bardziej nie #!$%@? na to co tam się #!$%@?
  • Odpowiedz
@cichy7021: ja #!$%@? typie chcesz wyjść z przegrywu a nie zauważyłeś, że skoro kumpel zdziałał więcej w kilka godzin niż ty, to ta dupa po prostu nie jest toba zainteresowana? Powinieneś się cieszyć że kumpel się ustawił chociaż a nie obrażać się jak #!$%@?. Ewentualnie powiedzieć kumplowi że ci na niej zależy ale ewidentnie z tego co piszesz to ona dostwiala się do niego więc kogo winisz?

Laska traktuje cię jak
  • Odpowiedz
@cichy7021: głowa do góry , traktuj takie sytuacje jak doświadczenia a nie jak koniec świata . Dzięki temu wiesz że łaska nie była warta zachodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomysl że 90% lasek jest w podobny sposób #!$%@? . Najważniejsze to przestać oczekiwać od kogoś swoich zasad i wartości tylko dlatego że ktoś ci się spodobał xd opie jak chcesz ruchać szlauchy to sie nie angażuj aż
  • Odpowiedz
  • 3
@Flutter_M_Shydale między mną a normikiem jest przepaść także no, co do rad że spojlera, wiem że późno zaczynam, ale mam nadzieję że na tej ziemi też ktoś na mnie czeka i jest mi pisany, chyba że sprawdzi się to co sprawdzało się do teraz i będę przegrywem do końca życia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SanchezYZF: tak mówią tylko ci, którzy mają kobiety regularnie i nie mają problemów ze znalezieniem czegoś. Jeśli natomiast ktoś nigdy dziewczyny nie miał, to próba posiadania jakiejś, to dla niego punkt honoru i ważny cel
  • Odpowiedz
@cichy7021: 1) masz 24 lata. Straciłaś kilka miesięcy na pisanie z laską która jak mniemam jest z tego samego miasta? Dlaczego nie spotkaleś się z nią wcześniej? 2) gratuluję. Właśnie dowiedziałeś się że ludzie to #!$%@? zwierzęta jeśli chodzi o seks. Tu nie ma żadnych zasad. Zapamiętaj sobie na całe życie, że ufać bezgranicznie to można swoim rodzicom i dziadkom. Nikomu więcej. Każdy Cię zrobi w #!$%@? jak tylko będzie miał
  • Odpowiedz
@cichy7021 no przykre, ale tej lasce się po prostu nie podobasz, więc ta sytuacja ma jakieś plusy. Jakby kumpla nie było, być może z braku laku by z tobą pogadała, ale koniec końców przyniosła by ci tylko cierpienie.
  • Odpowiedz