Wpis z mikrobloga

  • 2
@KwasneJablko Jeżdżę sporo, więc szczerze mówiąc łącznie na ciuchy zimowe wydałem pewnie tyle, ile niektórzy dają za sam rower. Po przetestowaniu i skompletowaniu całości, zimą teraz jeździ mi się dosyć komfortowo do tych ~ -5 stopni. Później mogę wysłać jakąś bardziej szczegółową rozpiskę.
  • Odpowiedz
Polskie koleje jak zwykle #!$%@?. Na zakończenie wycieczki spaliłem sobie buta o grzejnik pod siedzeniem w pociągu (°° Zimowe buty, to zanim się zorientowałem, że coś pali, trochę stopił się bok buta...
  • Odpowiedz
Faktycznie to taka wygodna rama jak mówią? Chodzi za mną od miesięcy ten model, a nie mam gdzie się do niego przymierzyć. (,)


@bach: Wygoda zajebista, to chyba największy jego plus. I dlatego właśnie go wziąłem, w poprzednim rowerze geometria była dla mnie zbyt sportowa, miałem problemy z bólem karku na dłuższych trasach, tutaj jest tym sporo lepiej. Minusem oczywiście jest waga w porównaniu do innych
  • Odpowiedz
- jakie masz tam błotniki wrzucone i jaka jest ich szerokość

- jakie koła i ile dałeś?

- czy coś jeszcze zmieniałeś?


@kajtom: Błotniki SKS Edge AL 56. Te 56 idealnie na styk wchodzą w tego Marina (choć przy standardowej oponie 42c trochę mały prześwit, teraz mam 40c i jest idealnie). No i tak na styk, że z tyłu trzeba błotnik przykręcić ciut zgięty. Fajne
  • Odpowiedz
masz w złym miejscu ustawione manetki. Powinny być przykręcone bliżej zagięcia na kierownicy, by tworzyły linie prostą z kierownicą.


@mielnik69: Możliwe, ale zapłacone to jeżdżę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już ze 20k km nastukałem na nim, więc do zmiany napędu, czy kierownicy nic pewnie nie będę tam przestawiał.
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: Moje kiepskie selfiaczki nic nie dadzą, jak tam po 4 warstwy na sobie :) Z wierzchu u góry był awaryjny ultralight z decathlona, wyjąłem go jak mocniej wiatr zaczął dawać. Pod spodem wiatrówka rowerowa od Martombike, kurtka z decathlona i koszulka termiczna od brubecka. Na twarzy kominiarka, czapka, buff marki buff ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AdamZWyczuciem: Z wiatrem w plecy? To i tak pewnie nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Prędkości to ja mam turystyczne, dystanse trochę lepsze, ale ogólnie u mnie to raczej jest rowerowa eksploracja i zwiedzanie, a nie prędkości i segmenty na stravie, więc pytania takie o vmax roweru to niestety nie w moją stronę :)
  • Odpowiedz