Wpis z mikrobloga

z TVP kultura to jest taki myk jak z radiorozgłośniami. Żeby obejść prawo, które mówi, że muszą nadawać w określonym % polska muzyke, to puszczają ja w środku nocy. Taki sam cel jest tvp kultury. Obejść prawo, żeby na głównych kanałach nadawać papkę nie mającą nic wspólnego z tzw. misją. I jeszcze powtarzam, w dupie mam co kto słucha i przy czym się bawi, ale nie w telewizji publicznej, za którą każdy z nas płaci. Swoją drogą ciekaw jestem, czy i ty nie miałbyś problemu z tym, jakby kolejna władza dawała po kilka miliardów rocznie np. na organizowanie wielkiej, polskiej parady równości zakonczonej śpiewaniem homoseksualnych piosenek ( ͡ ͜ʖ ͡)


@boskakaratralalala: Tak, tak. Widać żeś TVP Kultura nie oglądasz.

w dupie mam co kto słucha i przy czym się bawi, ale nie w telewizji publicznej, za którą każdy z nas płaci.....

No chyba że nie lubisz tego przy
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: No wiesz, patrząc z perspektywy podatnika to jednak większość społeczeństwa preferuje rozrywkę i właśnie tego wymaga za swoje pieniądze. To tak jakbyś narzekał, że za podatki remontuje się drogi bo ty sam wszędzie poruszasz się samolotem. No już nie wspomniając o tym, że tvp częściowo utrzymuje się też z reklam a reklamodawców łatwiej nakłonić wynikami niż ambitnymi treściami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MikiBomba: patrząc z perspektywy podatnika, to żaden podatnik nie chce płacić podatków, ani chodzic do szkoły za młodu. Jeśli więc państwo podejmuje się prowadzenia telewizji, to oczekiwałbym, że będzie realizowane w niej zadanie ambitne i potrzebne, a nie takie, które się może podobać.
Co do reklam to danych nie znam, lecz ostatnimi czasy latały informacje, że tvp od czasu Kurskiego czas antenowy rozdaje wręcz za darmo, stad biorą się te
  • Odpowiedz
@MikiBomba: tylko po to właśnie jest telewizja publiczna żeby puszczać niekomercyjne treści, które nie są w stanie na siebie zarobić. Dobrze sprzedające się głupawe programy, za które wszyscy sa skłonni płacić, powinny być puszczane tylko przez komercyjne kanały. Telewizja publiczna ma wg ustawy inne cele
  • Odpowiedz