Wpis z mikrobloga

Koleżanki i koledzy czołgiści! Pytanie zagadka. Program rekrutacyjny trwa, za ukończenie jest nagroda. W puli tych nagród jest do wyboru czołg premium VIII tieru, a wśród nich Panther mit 8,8 cm L/71 (zwany także panter osiem osiem).
Jako że mam ten czołg w garażu, to moje pytanie brzmi:czy jak wybiorę ten czołg jako nagrodę to zostanie mi zwrócona jego równowartość w złocie, czy też nie będę miał do wyboru tego czołgu jako nagrody?
#wot #czolgi #wotpc
  • 8
@Kecq: Liberte? Myślę własną nad FV, a jagtigerem, ale miałem 112 na wypożyczeniu i też całkiem fajnie mi się nim grało, myślę, że jakby przypomniał sobie jak się gra ciężkimi to coś by z tego mogło być, chociaż z drugiej strony patrząc na te czołgi, które teraz dodają to penetracją jest marna xD ciężki wybór... xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damian1412: jagtiger to gówno totalne w tej chwili, czołg dla masochistów. Jak lubisz dużą budę, bez camo I bez pancerza, to warto brać.
FV jest niby dobrą opcją, ale i tak do zarabiania lepiej Liberte - dzięki dużej penetracji będziesz mógł grać w większości bez golda, jak się nauczysz tego czołgu to i pancerz daje radę. Mobilność trochę kuleje, ale bez tragedii.
112 ze 186 penetracji to czołg dla masochistów, chyba