Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu obserwuje u siebie pewien niepokojący symptom związany z układem nerwowym.
W czasie spoczynku, leżenia, czy też gdy siedzę, wykonuje mimowolne ruchy mięśniami. Nie kopię, ani też nie macham rękoma, są to takie delikatne ruchy, coś jakby mięśnie się nagle, w ułamku sekundy gwałtownie zaciskały i puszczały. Albo coś jak drgawki.

Nie mam pojęcia co to jest, liczę na wasze sugestie. Może poza sugerowaniem mi bym udał się do lekarza, który nic mi nie pomoże, co najwyżej skieruje do kolejnego lekarza, czy właściwe badania. XD
Dodam tylko, że te objawy są wynikiem #narkotykizawszespoko najpewniej. Stymulanty i opiaty konkretnie.
#medycyna #zdrowie #leczsiezwykopem
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aammon: no podstawowo to zacznij się suplementować, wapń, magnez, kompleks wit B, D3, nawodnienie
osobiście radzę trochę przystopować, bo widzę Twoje posty często na tagu ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo suplementacje możesz robić idealną, ale stimy i opio nadal będą cię uszkadzać
  • Odpowiedz
@AutomatDoLodow no coś w tym stylu ale #!$%@? nie do końca xD Brain zap się tylko mózgu tyczy a OP o ciele mówi. Miałem epizod w życiu że przeginalem palę z alko oraz ketonami i miałem coś podobnego że nagle przez ułamek sek pojawiało się uczucie jakby człowieka prąd #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
@AutomatDoLodow no właśnie coś takiego, okazało się że to ma związek z niewłaściwym poziomem serotoniny w organizmie, odstawilem ten syf i zacząłem suplementować b-complex, , 5htp i ZMA i po 2 tyg przeszło ale już miałem myśli pokroju '' no i się Hector doigrałes, trzydziestki jeszcze nie masz a ci #!$%@? xD''
  • Odpowiedz
@AutomatDoLodow regularnym i dość intensywnym podjadaniem metafedronu i klefedronu. Nadużywanie stimow dość zdrowo zaburza naturalny poziom neuroprzekazników w organizmie i przez to wychodzą taki cyrki. Stare czasy, dziś się z takich rzeczy śmieje ale kiedyś to mi do śmiechu nie było heh.
  • Odpowiedz