Wpis z mikrobloga

Siema. Kupiłem sobie fife20 pod ten nowy rok pohandlowalem sobie z godzinke otwarlem te poczatkowe paczki i stworzylem taki skladzik(w trakcie gry inne ustawienie). Zagralem 3 mecze i gra sie tak jakoś inaczej niż w 19. Trace duzo bramek i nie wiem co robie źle czy zły sklad czy zle wytyczne czy formacja jest nie grywalna? Dalby ktoś kilka wskazówek jak zacząć, czy źle dobralem piłkarzy w tym skladzie?
#fut
fuutt - Siema. Kupiłem sobie fife20 pod ten nowy rok pohandlowalem sobie z godzinke o...

źródło: comment_ykJFWoMJtuBj05UEt2zOqBQDMPWgbhay.jpg

Pobierz
  • 16
@fuutt czemu Williams w pomocy? Daj go do przodu, nie pożałujesz.. mnie się nim tak dobrze gra od początku że po zrobieniu futmasowej wersji już się go chyba nie pozbędę.
@fuutt daj formacje 4-1-2-1-2
Kup na obronę zwykła wersję miltao a na drugiego napastnika rodrigo - na początek taki atak powinien spełnić twoje oczekiwania
@fuutt: ja może trochę z innej beczki... mówisz że tracisz dużo bramek tak? a w obronie używasz przycisków L2+R2 // samo L2 ? pytam bo jest to bardzo ważne i tym fifa 20 różni się znacząco od poprzedniczki.
W fifie 19 AI w obronie robiło robotę, w 20 musisz z głową używać obrońców i sam nimi bronić.