Wpis z mikrobloga

Jaka ta społeczność #fut piękna.
Doceniam wymianę zdań opinii itp, i dlatego tu jestem.
Ale w trakcie weekendu znaleźć dyskusję merytoryczną to normalnie złoto.

Co tydzień w trakcie lw jest wylewanie żali na delay, MM, przeciwników słupki i zły gameplay..

Gra jest jaka jest, naprawdę innych w większości wielkie g obchodzi że co tydzień z 9-2 wyszedłeś na 11-19 przez oszustwa EA objawiajace się delayem k złym doborem przeciwnika.

Nie pasuje nie graj. Źle się gra, nerw łapie?
Odłóż pada i wróć za godzinę dwie... - gwarantuje świeża głowę i mniejszy delay jak się uspokoisz.

Szczesliwego nowego Mirki!
  • 10
@SebSon189: Bejjot ostatnio ledwo wbił 23:7 bo gra mu nie pozwoliła wygrać więcej spotkań xD Bejott nie awansował na turniej bo gra mu nie dawała strzelić w 100% sytuacji co Bejott skwitował setka #!$%@? i wyzywaniem gry od ścierwa. Bejott to zły przykład.
@SebSon189: bejjott jest dobry tylko w mikroruchach i umie grać w defensywie reszta jest na niskim dość poziomie. A głownie musi popracować nad psychiką bo po każdym złym podaniu to mam wrażenie że chciałby rzucić padem o sciane. Co jak co ale by go przejść w defensywie trzeba się nieźle napocić.
@pu100stan @Byczkumordeczko i nie czuć delaya nie :d? Co najwyżej wszystko ma delay więc ten w fifie nie przeszkadza :d

@SebSon189 @oiomek mnie głównie chodzi o to, że gra ma sprawiać przyjemność, jak nie sprawia to nie grasz. A nie że odpalaja te 10 meczy, przegrywają a później obwiniaja cały świat i pisza epopeje o oszustwach ea na wypoku. Po czym wracaja do gry.
@Byczkumordeczko bo o to chodzi. Wejdź pograj i wyluzuj.
A nie spinaja przy tej grze i pisza wysrywy jak by przez ta rangę wyżej miał im wypaść neymar. A nawet jeśli, to jest tylko gra, jak bym trafił Neymara to bym sprzedał coinsy i kupił whisky :d