Wpis z mikrobloga

@shakerrti1: patostreamy to tak samo płytka rozrywka jak programy na TVNie więc nazywając kogoś podludziem zastanów się dwa razy bo podejrzewam, że mógłbym Cie zdublować w wyścigu o życie na poziomie. Wyglądasz mi na typa co dalej siedzi na garnuchu u rodziców. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shakerrti1: ale ciaśniutko myslisz. Biologicznie gatunek nie jest w ogóle zagrożony. Jak ludzi będzie w 2050 4 miliardy zamiast 8 miliardów to nawet lepiej.
Na obecnym poziomie rozwoju dla przetrwania gatunku znaczenie mają wynalazki np. związane z alternatywnymi paliwami czy oczyszczaniem środowiska. Dlatego znacznie cenniejszy jest bezdzietny naukowiec niż jakiś buchaj rozpłodowy.

I zanim zaczniesz ad personam - sam mam dwójkę dzieci ale nie traktuję tego jako żadne osiągnięcie, mimo
  • Odpowiedz
Przeżywając już trochę w życiu będąc po 30tce, zakładanie rodziny zaraz po 20tce albo wcześniej to głupota


@r5678: Być może masz rację, ale będąc trochę po czterdziestce i mając jedno dziecko w klasie maturalnej, a drugie na studiach, czuję się zajebiście. Mam już czas i pieniądze na różne rzeczy, a jeszcze mi się chce mi się je robić.
  • Odpowiedz
Mam 39 lat, zenilem się jak miałem 31, mam niespełna czteroletnią córkę. Wydaję kasę na gry na PS4, kupiłem sobie drona, jeżdżę z małą na trampoliny, z żoną śmigamy do kina i na imprezy ze znajomymi, śmigamy rowerami itp.


@Rocky_Zuma_Skye: I pozdro :) Ja mam 44 lata, żeniłem się jak miałem 23, córki mają 18 i 20 lat, w ramach przerwy świąteczno-noworocznej jeździmy sobie po południowej Francji, prowadząc z córką
  • Odpowiedz
@FLAC: No i git. Bo obowiązkiem człowieka jest płodzić dzieciaki? Ważne żebyś był szczęśliwy, niż na siłę miał byś zakładać rodzinę.
  • Odpowiedz
jak ja słyszę że na mojej wiosce ludzie biorą ślub i mają dzieci w wieku 22-21 lat , a ja o 5 lat starszy myślę jaką hulajnogę elektryczną kupić w nowym roku xD


@FLAC: @Krx_S Gdy na Waszych wioskach spotkacie waszych kolegów w wieku 40-45 lat, mających fajne rodziny, niektórzy już wnuki. Cieszących się gromadką radosnych, miłych, wywołujących uśmiech na twarzy dzieci i wnuków. Gdy wiesz, że nie jesteś
  • Odpowiedz
@Marianoo21 tylko, tym którzy cierpią na ziemi, a takich osób jest wiele, ale wiele jest też ludzi, którzy sami sobie życie uprzykrzaja, nie doceniają, nie potrafią się cieszyć i z niego korzystać. Zakładam że część przegrywow z Mirko taka jest, tylko się uzalac potrafią nad sobą, bo to że ktoś się urodził w biednej rodzinie w Polsce B, nie ma ryja chada, znajomych i nie ruchal, nie znaczy, że jego życie
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Nie wiem dlaczego piszesz do mnie w kwestii przegrywu ale ok niech będzie; nawet jeśli wszyscy przegrywi wzięliby się za siebie to i tak części z nich nie udałoby się wyjść z przegrywu i będą cierpieć więc no nie wiem czy są wdzięczni rodzicom
  • Odpowiedz
@Marianoo21 a tak piszę bo sugerujesz, że rodzice taką krzywdę robią swoim dzieciom, dając im życie. Najłatwiej winić innych za swoje problemy. No nie mówię, są ludzie wychowani w skrajnej patologii, bici, ponizani, nie kochani no i oni mają ciężej, ale znam i takich którzy że skrajnej patoli potrafili sobie ułożyć życie. Są ludzie, którym się tak życie układa, że jest pasmem nieszczęść, ale tu na Mirko w tak małej społeczności,
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Poruszasz obszar średnio związany z głównym wątkiem rozmowy a ja mówię o egoizmie ludzi którzy robią dziecko w przeważającej większości dla własnej przyjemności i satysfakcji , chcą mieć zabawkę dla radochy; nawet kilka komentarzy wcześniej facet zestawił dzieci obok pieniędzy, o to tu chodzi
  • Odpowiedz