Wpis z mikrobloga

@Krx_S: nie ma standardów wiekowych. Ważne z kim. Jak się kochacie, to dziecko lub dzieci, to piękna sprawa. Mamy nawet takie powiedzenie: pieniędzy i dzieci nigdy za wiele". Lubię te kolejność ;)
  • Odpowiedz
@Krx_S: mam tak samo teraz, kiedy widzę rówieśników niewyspanych, pchających wózki, a ja mam swoje już duże, dają spać i pogadać nawet można :)
  • Odpowiedz
@shakerrti1: tatusiek ładnie odleciał na pewno gówniak twoich gówniaków będzie kolonizował Proxime Centauri XDDD nie dla każdego w życiu priorytetem jest się babrać w gównie o 4 rano aby "podtrzymać gatunek" są ludzie którzy zamiast potomstwa wolą realizować się zawodowo albo prowadzić życie które nie wymaga wyrzeczeń. Powiedz takiemu bezdzietnemu miliarderowi że jego życie jest niekompletne bo nie ma 10 gówniaków a co do polaczka co zarabia 2k to właśnie
  • Odpowiedz
@Krx_S: Zabawne jest to, że wielu z plusujących to bywalcy tagu przegryw i depresja, takie zajebiste życie wiodą xD
Acz jak jesteś normalny, czujesz się spełniony to brawo, tylko #!$%@? cie obchodzi co ktoś robi? Skoro na siłe musisz sie dowartościować to może jednak coś cie boli?
Byl tu kiedyś super chad, feur czy jakoś tak. #!$%@?ł, że nigdy sie nie zwiąże z nikim i nie będzie mieć dzieci.
Jesteś
  • Odpowiedz
@imargam_2137 czy ty kretynie czytasz że zrozumieniem? XD Przecież mówiłem, że powinno się zakazać takim ludziom rozmnażać. Nie chodzi o same przekazywanie genów a przekazywanie dobrych genów. Ja sam dzieci nie mam i nie będę miał póki nie zabezpiecze się finanosowo na tyle, żeby uznać, że te dzieci będę mógł zrobić.
  • Odpowiedz
@shakerrti1: kretynie to możesz mówić do swoich przyszłych kolegów ze szkoły rodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) cieszę się bardzo że w przyszłości chcesz być zarobionym tatuśkiem ale probowałem Ci uświadomić, że są ludzie którzy nie chcą. I nie zamierzają przekazać swoich dobrych genów i nie wiele tu zmieni twoje prucie się.
  • Odpowiedz
@imargam_2137 uświadamiać* autokorekta mi źle napisała a ty coś gadasz, mało się nie zesrałes XD Właśnie ty taki p0laku siedzisz i tylko żeby wytknąć błąd. Ty też się nie rozmnażaj, będzie lepiej dla społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@shakerrti1: Już skończyłeś? nie napinaj się tak jak pajac na gumie. Robak się spruł bo ktoś ma odmienną opinię niż jego utopijne wizje o gówniakach kosmonautach. Idź tam zamów już kartę dużej rodziny borowiku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nawet gdyby mnie było stać to bym nie chciał.


@Krx_S: To nie sensacja.Nic wyjątkowego. Jesteś bardzo pospolity typem. Badania DNA świadczą o tym że z początkami neolitu rozmnażał się co siedemnasty mężczyzna.
Pozostali zapewne wtedy grali w gry.
  • Odpowiedz
@imargam_2137 Ty się spiales, tylko szukasz okazji żeby się wywyższyć. Wystarczy spojrzeć na twój profil, patostreamy tam królują, od razu widać, że jesteś z nizin społecznych. Nie rozmnażaj się, serio.
  • Odpowiedz
@Krx_S: Przeżywając już trochę w życiu będąc po 30tce, zakładanie rodziny zaraz po 20tce albo wcześniej to głupota. Człowiek jest wtedy nie ogarnięty wewnętrznie niczego nie przeszedł w zasadzie nie musiał nad sobą pracować, nie zna swoich wad charakteru, czy w ogóle żyje jeszcze w bańce uważając że jest idealny. Jest się nikim wtedy wewnętrznie. Takie rzucanie sie na głęboką wodę bo tak dorośli robią nie... Nie nie nie, dzieci
  • Odpowiedz