Wpis z mikrobloga

Mirki proszę o fachową pomoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzisiaj podczas czytania wiadomości na samsungu s7 i słuchania muzyki nagle się wyłączył, usłyszałem tylko "bzzz" w słuchawkach. Nie grzał się, miałem około 90% baterii.

Podczas włączania mam tylko logo samsunga i nic się nie dzieje dalej, to co znalazłem w necie to wykonałem, np. hard reset, reset fabryczny z poziomu tego menu recovery, czyszczenie cache, kombinacje z kartą SD i bez niej i dalej nic. Powtórzyłem czynność po odklejeniu tylnego panelu i odłączeniu baterii na kilka minut, też bez skutku. W necie opisują to jako samsung boot loop

Da się jakoś wgrać z innego źródła system? Macie jakieś pomysły jak to naprawić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#telefony #pytaniedoeksperta #android #smartfon #galaxys7 #galaxys8 #gsm #bootloop
Pwner - Mirki proszę o fachową pomoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzisiaj podczas czytania wiadomoś...

źródło: comment_PZQevIuXCKE1ZfCQ5sE18ZHiJg8oI43v.jpg

Pobierz
  • 30
@CeZiK_: ciężko stwierdzić, jednak zawsze działał bez zarzutu, nigdy się nie grzał. W momencie usterki też nie był jakoś mega obciążony
@CeZiK_: @polskiekoszmarynieamerykanskiesny: @grafixautozine: Wgrałem androida 8.0.0 przed Odina, wszystko ładnie poszło, po instalacji się włączył. Zalogowałem sie na swoje konto google, instaluje apki... i ścina.
Wyłączył się i nie da rady wejść ani w opcje recovery jedynie w download odina, jednak tym razem program nie inicjuje urządzenia (°°

A już się cieszyłem, że odpalił, aż szkiełko zerwałem