Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki jaka jest długość i szerokość bagażnika w VW Touran 1? Jeżeli to ma jakieś znaczenie to 2.0 TDI z DSG. Potrzebuję zawieźć biurko o szerokości ok. 0.7/0.8m i długości 1.3m. na wysokość też tak z metr, ale o to się nie martwię. Może bokiem chociaż wejdzie? Wtedy jaka jest długość od przednich siedzeń do klapy? Nie chce mi się w busie siedzeń wymontowywać. #volkswagen #touran #samochody #motoryzacja
  • 17
@twinzpl: nie możesz go rozmontować? biurka w sensie
ale tak na logikę to kiedyś widziałem jak goście pakowali akwarium 180x60x60 do trzydrzwiowego golfa iv i weszło na styk to chyba takie biureczko znacznie większy touran powinien łyknąć z dużym zapasem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@twinzpl: jak złożysz kanapę to powinno wejść, dawno temu w mondeo mk2 kombi wiozlem kanapę, która ma 190 cm, sądzę, że bagażnik tourana nie będzie aż 60cm krótszy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@defkor: @kubapolice: @aksal89: @Pangia: @haup: @ragoku: po zdjęciu blatu i łącznika weszło po sam dach do sedana po złożeniu siedzeń, w touranie się zmieściło całe bez składania, ale nie miałem jak krzesła wsadzić, a tutaj o dziwo siedzenie przednie się lepiej składa do tyłu jak w touranie. Dojechało całe i bezpieczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziękuję za pomoc tak czy siak (
t.....l - @defkor: @kubapolice: @aksal89: @Pangia: @haup: @ragoku: po zdjęciu blatu i...

źródło: comment_ySG3ErD5DoQB4teDsGNXV8VVHi2D2CJH.jpg

Pobierz