Wpis z mikrobloga

No dobra i tu mam problem. Bo jakim cudem oni nie wiedzą o Jedi. Przecież od czystki nie minęło nawet 30 lat, a 'zdrada' Jedi była głównym powodem powstania Imperium. Więc po co ta kobita mówi o jakichś starych pieśniach, jak Jedi kilkanaście lat temu byli powszechnie znani


@pastor_manning: Bo to jest wielki plot hole starwarsów. Już w Nowej Nadziei wszyscy traktowali Jedi jako legendę a to było 20 lat po
@khaes: Niestety nie wiemy kiedy to ma miejsce bo na początku i w środku klanem dowodził Pre Vizsla a pod koniec clone warsów Maul/Bo-Katan Kryze jakoś nie wydaje mi się żeby Death Watch walczyli z separatystami oni bardziej z nimi współpracowali xD No chyba że to jest odłam Bo Katan i są na wygnaniu na jakiejś pustynnej planecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozostaje nam tylko czekać
@
@Mardo: @pastor_manning: To, że do powszechności Jedi i wiedzy o nich są dwa podejścia (z oryginalnej trylogii i prequeli) to jedno. Gorzej, że na stosunkowo świeżą historię Mandalore duży wpływ miał Maul, Obi Wan i inni. Trochę dziwne, że z jednej strony jakby odsuwają tę historię stosując się do podejścia z oryginalej trylogii, a z drugiej kontunuują Clone Wars z tymi wątkami.
@Jan_K: Też mnie to dziwi biorąc pod uwagę, że Clone Wars jest kanoniczne, a producentem Mandaloriana jest Dave Filoni, no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Oni chyba się nigdy nie zdecydują na jedną konkretną wersję ¯\_(ツ)_/¯