Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, Mirki, ale #!$%@?łam KUURWAAAAAAA

Rozmawiałam od jakiegoś czasu z bardzo religijnym facetem, który mi się strasznie podoba. Spotykaliśmy się czasem i wszystko szło dobrze, DO DZISIAJ

#!$%@?łam okienka i zamiast do kumpelki wysłałam to do niego.. chyba to by było na tyle romansów.


#gorzkiezale ##!$%@? #zwiazki #logikarozowychpaskow #przegryw
Vastusia - Ja #!$%@?ę, Mirki, ale #!$%@?łam KUURWAAAAAAA

Rozmawiałam od jakiegoś c...

źródło: comment_YRYoSQfhFq9nsGkx5uWKnS83RFCLME74.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • 4
@Vastusia to jakiś gościu z kijem w dupie, pewnie później byś z nim nie wytrzymała ze względu na brak poczucia humoru


Znałem kiedyś gościa, którego 90% wypowiedzi sprowadzało się do żartów z JP2. Nie miał kija w dupie, dopóki nie żartowano z niego. Poczucie humoru, poczuciem humoru, ale szkalowanie papieża i uznawanie każdego mema z nim za wyjątkowo zabawny to domena głównie tych, którzy za jego kadencji jeszcze szczali w pieluchy.
  • Odpowiedz
@Vastusia: #!$%@? gdzie są takie laski kiedy ich potrzeba? . Takie które będą mi wysyłac cenzopapy i pogadają o filozofii? Obecna, co z nią pisze, wydawała się normalna az do kontaktu nacwhstsappie: wczoraj przesłała na whatsapp śmieszną ikonkę nagrania glosowego opierając się że wysłała i nie wie o co chodzi i nagle zakończyła rozmowę mówiąc dobranoc, ma zdjęcie faceta w awatarze whatsapp, dzisiaj mówi że ona nie chce ze mną
E.....a - @Vastusia: #!$%@? gdzie są takie laski kiedy ich potrzeba? . Takie które bę...

źródło: comment_GfwMeZrNpDVlEq40BPYE9vJMEFgJiSuN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vastusia: jak to czuję Mirabelko. Umawiam się z taką jedną dziewczyną, w niedzielę 3cia randka ma być. Bardzo dużo piszemy i też się boję, że któregoś dnia pomylę okienka i będzie przypex xD

Jeszcze do końca nie wiem jak łagodnie przyznać się do cenzopapizmu.
  • Odpowiedz