Wpis z mikrobloga

mały penis to najgorsze na świecie, nie ma godziny żebym o tym nie myślał. Jest niby lepiej jednego ale potem zobaczę jakąś laskę na insta co wstawia filmiki z języczkiem i dupskiem to wiadomo, że mnie wyśmieje i takie lubią ostry seks z wielkimi pałami nawet jak będzie je boleć. Nigdy nie poznam przez to kobiety :(
#przegryw #tfwnogf ##!$%@? #depresja #stulejacontent
  • 48
  • Odpowiedz
@Solstafir: a ja będę się upierała twardo przy swoim. I co?
Podobny jest wasz tok myślenia. Dajecie stwierdzenie globalne: KAŻDA, ŻADNA, WSZYSTKIE + dalsza część stwierdzenia. Ktoś tłumaczy, że na pewno nie wszystkie (po pierwsze to nierealne, a po drugie być może ta osoba ma inne doświadczenia, co już zaprzecza globalności stwierdzenia), a wy podajecie swoje przeżycia jako argument potwierdzający, że KAŻDA, ŻADNA, WSZYSTKIE itd.
Wniosek mam taki: przegrywów, wbrew temu
  • Odpowiedz
a ja będę się upierała twardo przy swoim. I co?


@zikozikoziko: To dalej będziesz głupia. Nie mój problem.

Podobny jest wasz tok myślenia. Dajecie stwierdzenie globalne: KAŻDA, ŻADNA, WSZYSTKIE +


@zikozikoziko: Przecież to ty to przed chwilą zrobiłaś.

Ktoś tłumaczy, że na pewno nie wszystkie (po pierwsze to nierealne, a po drugie być może ta osoba ma inne doświadczenia, co już zaprzecza globalności stwierdzenia)


@zikozikoziko: Mam ponad 30 lat
  • Odpowiedz
@Solstafir: rozmowa nie ma sensu, bo mnie obrażasz. Ja próbuję traktować cię z szacunkiem, na który jak się okazuje, nie zasługujesz, a ty wyskakujesz, że jestem głupia, bredzę, itp.. Sam jesteś na tyle ograniczony, żeby nie zauważyć, że zastosowane przeze mnie stwierdzenie "Wszyscy mężczyźni to egoiści" było zabiegiem retorycznym odwrotnym, stwierdzeniem o charakterze globalnym, które przez swoją globalność właśnie nie może być prawdziwe. Gdybyś jeszcze potrafił się odnieść do niego...Ale ty
  • Odpowiedz
rozmowa nie ma sensu, bo mnie obrażasz. Ja próbuję traktować cię z szacunkiem, na który jak się okazuje, nie zasługujesz, a ty wyskakujesz, że jestem głupia, bredzę, itp


@zikozikoziko: Przecież to ty obrażasz inne różowe sugerując że konfabulują. A ja szanuję to co mówię, a że jest to sprzeczne z tym co ty mówisz muszę wybrać jedną wersję. Moim zdaniem one lepiej wiedzą z kim sypiały.

Sam jesteś na tyle ograniczony,
  • Odpowiedz
@Solstafir: kurde, ale ty jesteś niedouczony i prosty skoro dla ciebie brednie=zabiegi retoryczne.
Od kiedy stwierdzenie, że ktoś konfabuluje jest obrażaniem kogoś? Nie rozumiesz co to znaczy. Kolejnej sprawy, której wciąż nie rozumiesz jest to, że wy reprezentujecie wybiórcze myślenie i ZNOWU wyciągasz tylko fragmenty moich wypowiedzi. Randomowe laski z neta spały tylko z 17++ kutangami to dla ciebie święta prawda a randomowe laski z neta, mówiące, że średnie są okej,
  • Odpowiedz
kurde, ale ty jesteś niedouczony i prosty skoro dla ciebie brednie=zabiegi retoryczne


@zikozikoziko: Brednie to dla mnie ściemnianie że wcale nie jest tak że laski lubią duże pały.

ZNOWU wyciągasz tylko fragmenty moich wypowiedzi. R


@zikozikoziko: Nie chce mi się tak szczegółowo dyskutować z takimi bredniami.

Randomowe laski z neta spały tylko z 17++ kutangami to dla ciebie święta prawda a randomowe laski z neta, mówiące, że średnie są okej,
  • Odpowiedz