Wpis z mikrobloga

mały penis to najgorsze na świecie, nie ma godziny żebym o tym nie myślał. Jest niby lepiej jednego ale potem zobaczę jakąś laskę na insta co wstawia filmiki z języczkiem i dupskiem to wiadomo, że mnie wyśmieje i takie lubią ostry seks z wielkimi pałami nawet jak będzie je boleć. Nigdy nie poznam przez to kobiety :(
#przegryw #tfwnogf ##!$%@? #depresja #stulejacontent
  • 48
  • Odpowiedz
@zikozikoziko: był post na dziewczyny bez tabu jakie glugosci miały w sobie, to chyba tylko z 2 napisaly 14 a reszta 17++ było tam z tysiąc kom więc nie wszystkie zmyslaly, i pisały, że po objęciu fa się określić więc mają pojęcie
  • Odpowiedz
@spermiagen: tak, z pewnością
Swoją drogą ciekawe macie myślenie na tym przegrywie.
Laski piszą, że dwudziestoparoletni prawik to nie wstyd, że kasa jest nieistotna, sam wygląd to za mało, że chady są przereklamowane: ty puszczalska p0lko wypad z tagu nienawidzem cię, kłamiesz!!!111!!1!
Laski piszą, że spały tylko z kutangami 17++: PRAWDA OBJAWIONA. AMENT
  • Odpowiedz
@zikozikoziko: no już się śmiejesz, właśnie założyłem gadu i na avku mam w gaciach Kolbe 22 cm i piszą do mnie same jakbym miał Chada na avku, piszą POKAŻ i mmm ale bym ujezdzala i to nie fejki. Sam też piszę i normalnie mi pisza, że chcą spust na twarz i cytuję. Rozjeb mi ostro cipke XD ale duży to tylko problem i boli :))
  • Odpowiedz
poczytaj chłopcze o średniej długości benizów w tej części świata, wylecz kompleksy i przestań spamować wypoka


@zikozikoziko: Lasek nie interesuje średnia długość. Średni to dla nich mały.

próbujesz pocieszyc ale rzeczywistość jest inna


@spermiagen: Nie próbuje. Ona próbuje zwalić winę na ciebie i uciszyć cie.
  • Odpowiedz
@Solstafir: co ty pierdzielisz czytać nie umiesz? Zawsze szukacie tego, co zgadza się z waszym widzeniem świata, a nie dostrzegacie to, co nie pasuje. Działacie jak algorytmy google.
skoro lepiej wiecie co interesuje laski od nich samych, to gratuluję i powodzenia na rynku matrymonialnym
  • Odpowiedz
Zawsze szukacie tego, co zgadza się z waszym widzeniem świata


@zikozikoziko: Przeciwnie, szukałbym laski która nie jest taka jak właśnie wszystkie są. No ale niestety...

a nie dostrzegacie to, co nie pasuje.


@zikozikoziko: Raczej te laski co im się rzekomo małe podobają nie dostrzegają nas xD
  • Odpowiedz