Wpis z mikrobloga

Witam, dorwałem ostatnio za śmieszne pieniądze konto z dość dobrym ekwipunkiem z trade banem, natomiast dość specyficznym, ponieważ o ile wymieniać się, zabezpieczyć konta steam guardem nie mogę, o tyle informacja o zablokowanym handlu nie widnieje na profilu steam, z zewnątrz wygląda jakby konto bylo czyste.
Konto poza cs i ekwipunkiem jest właściwie puste, na sto procent było wykorzystywane jako magazyn skinów do ruletek.
Jest sens pisać do supportu licząc na zniesienie tej blokady?
Wiem że te bany na trade są raczej permanentne, ale skoro nie ma tego bana na profilu to może support uzna że popełnił błąd czy coś xD w grę wchodzą skiny typu 2x m4a4 howl, dlore, 17 noży itp, a zakupione za zaledwie 99zł.
Przerabiał ktoś podobny temat? Jedyny komunikat o banie jest taki jak na zdjęciu, sam profil jak już pisałem wyżej całkowicie czysty.

Oczywiście jeżeli ktoś miał doświadczenie z tym tematem, wie jak to ogarnąć i pomoże mi z tym to za pomoc odpalę karambita rust coat znajdującego się na koncie :)

#csgo #csgotrade #steam
m.....o - Witam, dorwałem ostatnio za śmieszne pieniądze konto z dość dobrym ekwipunk...

źródło: comment_T9mwTQkdcJ5Bf43uK4ln9cHnDg3CEP7C.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Micros: może próbował, ale nie wiedział jak się za to zabrać. Pisać ticketa do supportu potrafi chyba każdy, ja natomiast szukam osoby która w podobny sposób takiego bana z konta usunęła.
W historii konta nie ma żadnych ticketów pisanych do supportu, już to sprawdzałem, ale też nie wiem czy po napisaniu takiego ticketa nie można go skasować.
  • Odpowiedz
  • 0
@botaz aaa, czyli gdyby był trade ban to komunikat byłby inny, kumam.
No to nic, pozostaje tylko mieć nadzieję że kiedyś to zdejmą, w sumie konto od jakiegoś czasu jest moim mainem, global wbity, godzin naklepane, może się z czasem politują, bo trochę bym swoje wyposażenie zmodyfikował, używanie dlore bs jest dla mnie na równi z graniem safari mesh
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamtru ok wezmę to pod uwagę. W sumie z pustego konta zrobiłem z niego całkiem aktywne, może jak zobaczą że ktoś normalny na nim gra to pójdą po rozum do głowy i to zniosą xd
  • Odpowiedz
  • 0
@mleczano Ej jak się da grać a nie trejdowqc to kup gierkę przez steam oficjalnie doladowywujac konto i zgłoś za 2 tygodnie czy miesiąc że ci ukradli i zmienili hasło ale odzyskales, tylko niestety bana masz na trade, jako zabezpieczenie będziesz miał fakturę lub rachunek na email, chyba że nie przejdzie takie coś już
  • Odpowiedz